Rooma rannapuhkus lastega!

Mis kohti soovitate rannapuhkuseks koos lastega Rooma linna rannikul?

Et oleks vaba pääs randa, poed lähedal, rannapromenaad ning lastele mänguplatse vms?

Reisi plaan aprillis!

Ning kuidas korraldada sinna transport Rooma lennujaamast?

Autot ei plaani rentida!

Roomast on randa ikka mitukümmendkilomeetrit ja üks nö Rooma lennujaamu ongi suht mere ääres.

5
0

Eem... aprillis! lastega Rooma randa?!

10
1

Aprillis on rannapuhkuse tõenäosus olematu. ise läheme septembris. Algselt oli rannapauhkus plaanis Napolis ja seal ümbruses aga Rynair muutis plaanid iseseisvalt ära. Nüüd siis lend Rooma ja plaan hoopis Toscana poole liikuda. Aprillis seal ilmselt väga ilus ei ole, kuid plaanid tuleb kohandada lihtsalt.

Kaldun arvama, et aprillis tuleb ikkagi plaanid rohkem Rooma linnatrippi arvestades teha.

4
0

Kogemus endal aprilli viimasest dekaadist Toscanas. Ilm oli ilus, karastunumad käisid 'agroturismos' ka basseinis. Eks oleneb aastast muidugi.

0
0

Rannapuhkus Itaalias aprillis ei ole tõenäoline, ükskõik kui optimistlik olla. Tuuline, vesi on külm, sealkandis peaks aprilli keskmine merevesi 15 - 16 kraadi olema, hotellides basseinivett ei kiputa soojendama, eriti selliste energiahindadega. Itaalia suhtes oleks ma optimistlik mais ja Sardiinia randades, mujal küll mitte. Eks igaühel on erinev külmatunnetus, aga rannariietes Itaalias toob aprill kaasa pigem nohu ja külmetuse kui rannapuhkuse.

8
0

Vahemere Euroopa osas saab aprillis vees käia ehk üksnes Küprosel. Mujal on veel liialt jahe. Kui just karastatud ning kargete veetemperatuuridega harjunud pole. Supelsoojaks läheb umbes mai keskpaigaks.

Aga muidu peaksid ilmad üldjuhul kenad olema. Eelsoojendusega basseinides ka kindlasti tore aega veeta kui need hotellis olemas

1
0

Lisan, er ei plaanigi lapsega ujuma minna vaid lihtsalr rannal aega veeta ja mängida!

Muidu olen käinud Hispaanias talviti ja vahet pole mis kuu- rannas mängida ja päikest nautida saab ikka.

Küsimus oligi rohkem sellele suunatud, mis piirkonnas on lastele rannas mänguplatse ja kus oleks hea lihtsalt aega veeta, jalgsi liikuda ja ilma nautida.

Praegu näitab Roomas ~ 20 kraadi sooja ikkagi!

0
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased