Ryanair check in nokia mobiiliga

Tean, et Androidile on mingi app, millega saab piletid alla laadida. Kas nokia telefoniga ka mingit võimalust on? Või pean peale online check in-i ikkagi kusagil mingi printimisvõimaluse otsima? Olen siiani alati piletid välja printinud aga kuulsin, et on võimalus olemas ka ilma printimata...

Androidiga minu teada ei ole mingit äppi, millega piletit alla laadida. Võibolla keegi on teinud, et pappi teenida, aga mingit mõtet sel küll pole, vaid mälu koormab. Üks võimalustest: teed check-in' neti kaudu ära ja saadad nt pileti omale emailile. Avad emaili telefonis ja tõmbad pileti (PDF) omale alla (selle leiad siis hiljem Download kaustast!). Piletikontrollis avad PDfi ja näitad seda skännimiseks. Kõik. Sama (alla laadida jne) peaksid saama ka Nokiaga, proovi enne järgi. ma muidugi eeldan, et sa räägid nutitelefonist :)

0
0

näe, selle oleksid sa ise ka guugeldades leidnud: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ryanair.cheapflights

0
0

Olen kuulnud, et nad telefoniga väga ei taha asju ajada ja võib tekkida veidi sekeldusi mingil segasel põhjusel.

0
0

niipalju, kui mina olen elektroonilist piletit kasutanud, pole mingeid probleeme tekkinud. Võibolla sõltub see telefonist, mul Samsung Galaxy. Kui aga telefoniaku tühi, ega siis ikka lennuki peale saa :)

0
0

Kust sellised " olen kuulnud" jutud tulevad? Ryanairil juba mõnda aega oma ametlik äpp olemas, saad pileteid sealt osta, check inni teha ning äppis oleva elektroonillise pardakaardiga ka lennukile minna. Ryanairi äpp on ja toimib mul nii Androidil kui ka iOS-i peal

0
0

Olen kuulnud jutud tulevad sellest, et sõber üritas telefoniga minna ja ta saadeti järjekorra lõppu ootama ning ka siis üritati paberile printimist pähe määrida.

0
0

Seoses selle appiga, oskab keegi öelda, et kui ma ostsin piletid enne kui endale MyRyanair kasutaja tegin, kas mul on võimalik oma kasutajat selle bookinguga kuidagi siduda?

0
0

Mariev > mul seda äppi pole, aga proovi katse-eksituse meetodil, näpi seal (äppis) kasvõi kõik kohad läbi...

0
0

Ok, ma saatsin pileti pdf-ina endale mobiilile, aga seal on selline pikk kood, ehk lihtsalt boarding pass, mille peaks välja printima. Kas seda näitangi check in-is või on mul vaja ikkagi seda neljakandilist pilti? Ja kui seda neljakandilist vaja, siis kust ma seda saan :) Ja äkki keegi oskab kommenteerida et kas sama asi toimib ka nt. sas ja airbalticu check in-is.

0
0

Tere, kui on ostetud Ryanairi lennupilet, aga lend jääb ara, kas peab midagi ette võtma või lihtsalt jätan registreerimatta(sheck in)? Tänud

0
0

Eks ta mugav on moblaga minnes, aga kunagi ei saa kindel olla, et levi on või see heast peast kinni ei jookse nagu elektrooniliste vidinatega ette tuleb.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased