trip-krainetrip-ukraine-dark
Ryanairi lennukinnituse mail

Tere!

Kui kaua aega tavaliselt läheb selleni, kui e-mailile saabub kinnitus lennu kohta jms. Nimelt tegin kodulehel broneeringu, mingit errorit ei tekkinud ja andis conformation nr. ja teate "confirmed". Aga pool tundi möödas ja maili ei ole veel saanud. Selle conformation numbriga ma ju ometi lennata ei saa?:)

Saad ikka, numbri ja dokumendiga. Kinnitus peaks ikka kohe tulema, vaata ega junk maili või kuskile pole sattunud.

tuligi kinnitus tunni aja jooksul!:) muretsesin asjatult... on küll e-riik ja kõik vahvad e-asjad, aga ikka tekib hakkab mingisugune kahtluseuss närima kui asju ainult läbi interneti ajada ning kui kinnituse kohale jõudmine võtab natuke kauem aega:)

Aga kaua võtab aega, et krediitkaardilt lennupiletite raha kaoks? Mul ei ole 4 päeva jooksul midagi maha võetud veel sealt... . . . !

Peaks nagu kohe maha minema.

Vaatasin, et siiski koondväljavõttes näitab, et vajalik summa broneeritud. Aga maha ei ole veel läinud. Samal ajal ostsin tagasipileti Flylalist ja sellega on tegelikult sama seis.

Mul oli juhus, et päevane lubatud krediidilimiit oli väiksem kui lennupiletite maksumus ja oleksin oodates äärepealt ilma piletiteta jäänud. SEB asja kommenteerida ei osanud, asja seletas mulle ära saksa lennufirma töötaja. Muutsin telefoni teel päevalimiiti ja tegin kohe uue bronni. Tükk aega oli arusaamatu, miks raha maha ei lähe kui kaardil on raha piisavalt. Erinevate pangatöötajate ebalevad vastused ja soovitused oodata ajasid eriti tigedaks, kui selgus, et väga lihtlabane põhjus. Kindlasti uurige, milles asi, tavaliselt läheb raha paari päeva jooksul maha.

Kui pangas rahal bronn peal pole ju midagi muretseda, vahest võib see paar nädalat maha minna. Kui ma ei eksi ainult siis kui bronn on peal üle 30 päeva kantakse see kontole uuesti tagasi. Üldiselt broneeritakse raha kohe piletite ostul, kui aga midagi kontol ei toimu tuleks kindlasti piletite väljastajaga ühendust võtta.

tänaseks on raha krediitkaardilt maha võetud. Nii et konkreetsel juhul läks selleks aega 5 päeva. Broneerituna näitas jah kohe pärast ostu sooritamist.