Ryggest Oslo S'i

Tere!

Kas on kellelgi kogemusi kuidas oleks kõige parem ja kiireim viis saada Ryggest Oslo S'i? Tänud

Rongiga. Pilet maksab 147nok. Kui oled üliõpilane, siis saad 25% soodust. Pensionär 50%. Rygge lennujaamast viib tasuta buss Ryggesse, sealt saad rongiga otse Oslo S. Praegu on rongiliiklus Mossist edasi suletud, st Mosssist edasi viivad reisijaid bussid. Kui tuled lennujaamast, siis viib buss lähinädalatel sind Mossi. Pileti võid ka netist ära osta www.nsb.no. Kui õigeaegselt sellele rongile ei jõua, siis saad sama piletiga ka järgmisele või ülejärgmisele sama päeva rongile hypata. Kui sul plaan Oslost kuhugi edasi sõita, siis võid hea õnne korral saada pileti imeodavalt Ryggest kuhu iganes Norras 200 nok eest. Mõni nädal ette ostes siis. Lykke til!

0
0

Juhul kui sa oled Rygges lennujaamas, siis on moistlik reisida Ryggeekspresseni bussiga Oslosse otse Oslo S'i. Buss laheb 40 minutit peale iga Ryanairi lennu maandumist. http://www.ryggeekspressen.no/EnglishInformation/tabid/121/language/nb-NO/Default.aspx

0
0

Hinnad on samad, kas ka sõiduaeg ja vaade aknast?

0
0

Ma eelistan igal juhul Ryggeekspress-bussi. Esiteks astud bussi ja søidad kesklinna, mitte ei pea ymber istuma 1-2 korda. Teiseks on bussigraafik seotud saabuvate lendudega, st buss ootab/tuleb uus buss kui lennuk hilineb (buss væljub Oslo poole alati ca 40 min peale lennuki maandumist).

0
0

Tänan, sõidan bussiga, edasi-tagasi pilet täna 39 eurot, ega seal vist varasema ostmise soodustust pole? Kas pileti saab osta bussijuhi käest? Kaardiga või sulas?

0
0

Küsimus Rygge - Oslo bussi kasutajatele. Kas Ryggeekspress-bussi peale mahuvad kõik lennureisijad või on juhtumeid, kus buss saab täis ja mõned reisijad jäävad maha?

0
0

Mahuvad kõik reisijad,kui üks buss täis tuleb kohe teine ette. Edasitagasi pilet on vedi soodsam osta

0
0

Aga see edasi -tagasipilet kehtib ainult siis kui samal päeval? Plaan siis minna Ryanairiga Jaanuaris.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased