Sansibar - mida kindlasti teha?

Tere

Oskab keegi anda häid soovitusi Sansibari kohta. Mida teha, kuhu kindlasti minna. Ööbimised olemas, kuid äkki on kellelgi mingeid eriti häid kogemusi kuskilt, et mida kindlasti peaks tegema või proovima.

Tänud ette info eest!

Tere.

Soovitan kindlasti saare keskust Stone Town ja sealset kohalikku turgu-saab elamuse,mis meelde jääb!

Tere! ETV pealt oli reisile minuga saade, kus Tambet Tuisk käis Sansibaril. Vb saad inspitatsiooni. https://arhiiv.err.ee/vaata/reisile-minuga-vurtsisaar-sansibar

Minule meeldis Paje ranna piirkond. Seal oli üks mõnus chill koht Teddys Place ja nad pakuvad väga lahedaid delfiinidega ujumise tuure. Kendwa oli teine mõnus koht teisel pool saart.

Käisin möödunud aasta detsembris. Nagu eelnevalt välja uurisin, leidsid soovitused ka kinnitust. Ringkäik saare pealinnas/vanalinnas Stone Townis, ekskursioon saarele Prison Island (pooletunnine paadisõit Stone Townist) oma kilpkonna kasvandusega, vürtsituur ja imeline rannapuhkus. Eriti muud teha polegi. Saar on tihedalt asustatud ja teel lennujaam - sihtkoht näeb kohalikku külaelu piisavalt. Nagu Reisile minuga saatest kõlama jäi, on ookeanivees palju siilikuid. Meie olime saare põhjaosas Nungwi külas, hotell nimega Amaan Bungalows. Ookeanivaatega tuba, päikeseloojang, vesi loksumas praktiliselt rõdu all - see oli tõeline elamus. Ja ei mingeid siilikuid.

Sooviks muljeid teie reisist. Kus ööbisite ja mida tegite ? Mõnes teemas mainitud, et meri "läheb" päeval väga kaugele, kuidas sellega oli teie käidud randades?

Kas keegi on veetnud rannapuhkust Matemwes?