Viimased kommentaarid

Jaa , sain .. mõtles algul liiga kaua ja siis ma arvasin, et ei toimi. Aga no tundub, et kõik ok ja 200 päeva pärast saab check-ini teha :D

Kust kohast peab vaatama Turkishi kodulehel broneeringut ? ise ei leidnud seda kohta

Mina ostsin Singapuri jaanuariks ja suht kohe tulid piletid emailile. Valisin budgetair.com lehe lennupiletite ostmiseks. 

Sooviks muljeid teie reisist. Kus ööbisite ja mida tegite ? Mõnes teemas mainitud, et meri "läheb" päeval väga kaugele, kuidas sellega oli teie käidud randades?

Ma lähen reedel ja just ayia napasse. Meil on hotell kohe keskuses ja vaatasime, et polegi otseselt mõtet autot rentida - ma peaks ise sõitma ja vasakpoolne liiklus pole just esimene eelistus. Meil on välja vaadatud paar bussireisi ja paadireisi, mida ette võtta, et näha neid kohti, mis tahame ja kõik on hotellist peale korjamisega; muu on kõik jalutuskäigu kaugusel :)

Meil muidugi mõjutab ka see, et kaasas on 2,5a laps ja nagunii ei taha kõik päevad ringi vurada, vaid ikka puhata ja päikest nautida lisaks vaatamisväärsuste külastamisele.

Endale valime alati võtmehoidja, need on head väiksed ja alati on valikut (ripuvad ehtepuu küljes) ja vanematele toome alati külmkapimagnetid. Lisaks osadelt maadelt oleme vürtse/kohalikku jooki/ muid suveniire toonud, mis silma on jäänud.

Mind ootab just mais ees reis Küprosele. Mina ostsin Tez touri kaudu pakettreisi, sest lapsega minek ja just hea, mugav otselend Tallinnast ja muretum :)

Kui oleksin ise kokku pannud lennud+hotell+takso, siis oleks kindlasti suurem hind tulnud , kui praegu pakettreis (lennud, hotell, transfeer).