SAS'i lend Riiast Stockholmi, opereerib Flybe

Kas on kellegil kogemusi antud lennuga( 18:40 - 19:10 ) , et kas on tavaliselt graafikus. Pabistan juba ette kuna ostetud Stockholm-Phuketi piletid ja lisaks nüüd Riia - Stockholm. Lendude vahe ~ 2.5h Stockholmis.
Kust saab vaadata lendude ajalugu, et kui palju on hilinetud või üldse ära jäänud lende?!

Lennu numbri järgi saad päris pikka ajalugu otsida ja vaadata Flightradarist, kohe avalehelt.

Ja ma ei leia üldse sellist otselennu võimalust. Justkui oleks ainult LOT lend peale 18

No 2,5 tundi on korralik vahe, miks ta peaks lampi hilinema. Jaanusm, on küll ju selline lend täiesti olemas.

Kogemus AirBaltic-uga: Arlandal sattusime lennukist väljumisel kohe õigesse terminaali, kust toimus jätkulend, aga paraku tuli ikkagi turvatsoonist väljuda ja minna väga pikalt järgmisele lennule registreerumist tegema, sest teisiti polnud võimalik. Õnneks turvatsooni tagasi oli tee väga lühike.

Mis firmaga see Stockholm-Phuket on? Stockholmi transiittsoonist saab pardakaarte ainult loetud firmade lendudele. Ülejäänute puhul, kui pole internetis check-ini teinud, tuleb välja minna ja uus check-in teha. Lisaks äkki ka pagas. SAS-i lennult saab eraldi piletitega ka mitmete teiste firmade lendudele juba alates Riiast pagasi saata, aga mitte kõigi. Aga isegi pagasi võtmise ja uue check-iniga peaks sellest 2,5 tunnist enamasti piisama. Uee lennu check-in peaks lahti olema vähemalt kuni tund enne lendu.

Arlandal on põhiliselt probleem siis, kui edasilend on mingi charteriga. Õhtul võibolla pole asi nii hull, aga hommikul on seal charterite terminalis täielik hullumaja pagasi äraandmise ja check-in sabas. Eelmine aasta hommikul Dominikaani lennates ei viitsinud väga vara asjatama hakata ja kui lõpuks selgus, et hoolimata katsetest ja töötajata abist ei õnnestu masinas check-in teha ja sabad väänlesid ülipikalt, oli vahepeal päris paanika, sai siis priority letis end ära räägitud ja kergendatult hingatud, pärast selgus, et inimesed tiksusid päris väljalennu viimase minutini pardale.

Edasilend on Qatariga. Lendame ainult käsipagasiga.

Tee check-in internetis ära ja prindi Qatari pardakaardid välja, siis on aega enam kui rohkem. Mõlemad firmad kasutavad sama terminali ja vahemaad on täiesti jalutatavad.