SEB-i virtuualkrediitkaart ja sellega lennupiletite ostmine

Tere, Kas jätkuvalt on võimalik kasutada antud vahendit maksevahendina teostamaks lennupiletite ostmist. Plaan kasutada seda kaarti nii AirAsia kui ka Ryanairi piletite ostmiseks. On keegi eelmainitud kaarti hiljuti lennupiletite ostmisel kasutanud ja kas see toimis. Suur aitäh vastuste eest. Moderaator võib ka ise vastata ja vajaduse korral teema lukku panna pärast ammendava vastuse andmist, aitäh:)

http://trip.ee/content/lendamine-ja-lennufirmad/ryanair-muutus-piletite-eest-tasumises.html Saad ehk seda teemat lugedes targemaks vähemalt Ryanairi osas. Ehk siis SEBi virtuaalkaart sind Ryanairi puhul enam teenustasust ei päästa.

Mina kasutasin mõned nädalad tagasi AA piletite eest maksmisel ja kõik toimis.

Tänud tsheburashka, seda oligi vaja pm teada.

AirChina piletit ostes on selline kiri : "The traveler must be prepared to present the credit card used for the online ticket purchase with Air China, otherwise Air China reserves the right to deny boarding."

See justkui tähendab, et virtuaalkaardiga ostetav pilet on kehtetu. Kas praktikas nõutakse plastikkaarti check-in'is? Lisaks fakt, et SEB vk kehtib vaid kuu aega ja lennujaama mineku kuupäeval ei pruugi saada neile veebistki saada näidata et asjad on nii ja naa.

Mõned lennufirmad (minul kogemused Vietnam Airlines ja Qatar Airways) tõesti nõuavad tsekkimisel krediitkaardi näitamist. Aitab virtuaalkaardi asemel nn "pildikaardi" vormistamine SEB pangas. Võtab aega paar päeva.See peab muidugi olema vormistatud enne pileti ostmist.

Paluge tavaline debeetkaart pangas teha Visa plastikule. Saab netis maksta täpselt niipalju kui arvel raha on. Mul Swedbanki NPKN kaart Visa plastikul, kuid sentigi krediidilimiiti pole. Siiani olen kõik asjad saanud netis ostetud.

Mitmed lennukompaniid on bronnimisel ära märkinud, et vajadusel tuleb näidata füüsilist kred.kaarti. Oma kogemustest pole ühtegi korda, kui tegelikult ka seda check-inis küsitud on. Enamus check-ine tehakse niikuinii netis enne ära ja kohapeal ainult lehvitad oma piletit. Minu kogemused eelkõige Aasia lennufirmadega (sh. Vietnam Airlines jms).