Sharm el Sheik, jaanuar 2024

Jaanuari lõpp/veebruar tegime kolme perega Sharmis nädala jooksul "kaks reisi". Tehniliselt võtsime esmakordselt 3+4 ööd erinevates hotellides, kuna ei suutnud veebipõhise info põhjal lõpliku valikut teha. Kokkuvõttes oli päris mõnus variant, mida isegi soovitaks. Ehk nädala jooksul kaks hotelli, kus parem jäägu teiseks pooleks. Elamusi saab sama aja jooksul rohkem.

Sharmi puhul tasub teada, et see on 15 päeva viisavaba (kui sealt kaugele välja ei lähe), Hurgadas tuleb Egiptuse viisa eest 30 eurot maksta ehk 4-liikmeline pere hoiab 120 eurot kokku.

Viimasel hetkel õnneks avastasin, et Egiptuses on droonid täielikult keelatud ja sain selle kotist välja visatud. Täpsustama peaks, et droonid on keelatud turistidele, sest kohapeal nägin ühte õhus ja paljudel hotellidel oma videokaadrid sellistega tehtud.

Ilm oli ilus, merevesi 22-24, soojendusega bassud 29, ilma soojenduseta 17 (kuigi tundus jahedam). Õhtuti ja varahommikuti on pikemad riided siiski vajalikud.

Loodan, et mõni mõte oli siit kellelegi kasulik. Pikemalt ja videopildiga said jutud siia: https://vanakoolimehed.ee/egiptus-2024

Täpsustuseks, et Egiptuse viisa on siiski 25$, kui annad €, siis saad kohalikku naelu tagasi.

1
1

Tõenäoliselt räägib Reigo Kimmel, et kui siseneda Sharmi ja ei välju 14 päeva jooksul Siinai poolsaarelt, siis ei ole vaja viisa eest maksta. See on juba ammu nii.

2
1

Kas sul on loetust arusaamisega probleeme? Ta rääkis viisadega seoses Hurghadast. Ja 25$ on hind olnud juba kümneid aastaid.

1
2

Mõnel siin on tõesti loetust arusaamisega probleeme. Reigo Kimmel räägib puhkusest Sharmis kahes erinevas hotellis. See on minu jaoks päris ahvatlev, sest, käinud korduvalt aastaid tagasi nii Sharmis kui ka Hurhadas, oli see maa end minu jaoks minetanud. Teen samamoodi järele.

Vaadake see videopilt ära, siis pole arusaamisega probleeme v.a. kui ei ole neandertaalane.

1
1

päike 12 ajab jälle täielikku jama nagu ikka: neanderaalil on ju igapidi õigus, Juba see 30 euro infon on teemaalgataja poolt valeinfo jagamine, muust rääkimata.

0
1

Minu meelest on see boonus! Arvestad 30ga, aga tegelikult 25. Nagu maast leitud raha, tee sellega mida tahad...

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased