Shoping Berliinis ja outletid

Tere sooviks teada soodsaid outlete Berliinis ja selle lähistel. Ja mõistliku hinnaga poode Berliinis Aitah

Kunagi tihedalt Berliinis käies kasutasin garderoobi täiendamiseks Spandau Arcaden keskust (http://www.spandau-arcaden.de/). Sarnane meie suurte ostukeskustega, lihtsalt valik vähe teine. See on U7 lõpp-peatus.

Designer Outlet on super koht. Käisin seal nädal tagasi. Berliinist oli vist 60-70 km. Sinna käib ka miski linnalähirong, ise olin autoga. Seal poes käimise mõttekusest saab aru isegi minusugune shoppinguvihkaja :) Tegemist on eraldi vanalinna stiilis kompleksiga, kus firmapoodide tehasepoed. Marco Polo, Hugo Boss jne. Hinnad olid tõesti head, meie poodide vastava kaubamärgi hinnast palju odavamad. On ka lastehoid, 1 tund maksab 3.50, samuti söögikohad. Vaid lasteriideid väga polnud.

Kuskil kaubamajas või outletis käimine ei ole Berliini stiil. Siin käiakse täikadel.

Muidu kui lihtsalt trügimise huvi, siis Alexanderplatzil on Primark ja see on alati meeletult täis turiste, kes kõike valimatult kokku ostavad. Hinnad väga odavad ja kvaliteet kohutav.

Ise külastan Saksamaale sattudes võimaluse korral TK Maxx-e. Berliinis on ka neid avatud mitu, teinekord leiab sealt ikka väga häid asju.

Ostureisi planeerimisel arvestada asjaoluga, et pühapäeval on Berliinis kaubandus suletud.