Singapurist edasi

Piletid oktoobriks olemas Singapuri. Reis ise saab olema väga lühike, nii 10 päeva. Soov oleks liikuda Singapurist kohe edasi ja arvestades sealseid ilmaolusid on tagavara variandiks Bali. Samas sooviks avastada kohti, kus nii  palju turiste ei näeks.  Reisile otseselt piire hinna osas ei sea. Mida targemad soovitate?

Sumatra näiteks kui otsida kohta, kus vähe turiste. Scoot airlines lendab otse ilusti ja odavalt ka enamasti. Ise käinud küll ei ole veel, aga kindel plaan tulevikus kui Singapuri minek. ( Singapur - Malaysia - Sumatra ) 

Singapurist saab lennata paljudesse kohtadesse Indoneesias. Näiteks Yogyakarta ja sealt Borobudur ja Prambanan.

Sumatra on väga huvitav. Ise lendasin Singapurist Silk Airiga Medanisse.
Kuna meid oli 8, siis tellisime auto koos autojuhiga.  Info sain sellelt leheküljelt http://www.funsumatra.com/

Soovitaks mitte edasi minna Singapurist, liiga mõnus on siin. :)

Võiks avastada ka naaberriiki Malaisiat, aga esitatud küsimuses on liiga vähe infot, mida teha ja näha soovitatakse, kui palju ringi liikuda soovitakse jmt., keeruline soovitusi anda:)

Käisin 2018 märts Singapurist Langkawi saarele Malaisia külje all ja läheks iga kell uuesti! Olime 5 päeva. Singapurist lendasin Malaysia airlinesiga, pilet Singapurist edasi- tagasi maksis 80€.

Sumatra on hea valik, samas 10 päeva on tricky. Näiteks on Medani lennates võimalik bussiga 5h sõites jõuda Toba järve äärde. Seal järvel asuval saarel saab 7 päeva puhata ja aeg maha võtta küll.  Ehkki koht on "turistikas" , siis pole see võrreldav Balide jms.

Toba on väga mõnus koht.  7 päeva on vist palju.  Medanist võib sõita Bukit Lavangi Orangutange vaatama ja väikese dzungli matka ette võtta. Edasi Barastagi mägismaale, kus saab imetleda kahte vulkaani. Seejärel Toba saarele. Ka seal on päris põnevaid ettevõtmisi. Meie ööbisime seal sellises kohas. Soovitan soojalt  http://tabocottages.com/tabocottages.