rainer986

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

2 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas Läti lennujaama minek mitte ei lähe transiidi alla ehk ei ole testi vaja?

Kas keegi on saanud ka läbipõdemise tõendiga Küprosele ja kuidas olukord riigis praegu on?

Ise paar aastat tagasi otsisin endale, siis sõelale jäi selline firma nagu Klean Kanteen ja kurta ei ole millegi üle. Hoiab nii sooja ja külma väga kaua ning näeb soliidne välja ka välimuselt.

Julgen soovitada Osprey seljakotte, mida saab Matkamaailmast. Küll pisut kallimad, kuid kindel ost pikaks ajaks. Väga mõnus tuulutussüsteem on näiteks Stratos versioonil. Välismaal väga palju neid seljakotte näha ja soovitatakse igal pool.

Regency Cafe kindlalt soovitan. Üks kuulsamaid ja vanemaid kohvikuid Londonis. Odavad, autentsed toidud ja head hinnad. Soovitan hommikul varem minna, pärast võib palju rahvast olla. Kindlasti meeldejääv kogemus.

Ise sai just Jordaaniast suvel auto renditud ja keegi küll ei küsinud midagi, kuid ei oska teiste firmade kohta öelda kahjuks

Tere, kas autorendiks Iisraelis läheb ka vaja rahvusvahelist juhiluba? Netis on erinevad arvamused selle koha peal. Igasugune abi oleks teretulnud. Aitäh

Sumatra näiteks kui otsida kohta, kus vähe turiste. Scoot airlines lendab otse ilusti ja odavalt ka enamasti. Ise käinud küll ei ole veel, aga kindel plaan tulevikus kui Singapuri minek. ( Singapur - Malaysia - Sumatra ) 

Super, suur aitäh vastajatele. Galdhopiggen saab kindlasti tehtud. Trolltunga / Preikestolen / Kjerag on neist ka mõni väärt matkamist? 

Peab seal giidiga minema või saab ka ilma omal käel minna? Aitäh soovituse eest, tundub super