trip-krainetrip-ukraine-dark

rainer986

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

4 meeldimist
3 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hertziga võtsin ühendust ja nemad ütlesid, et ei paku rohelist kaarti. Ütlesid, et piirilt saab ~40 euroga kindlustust osta.

Ju siis on minul siiani lihtsalt vedanud.

@henry086 

Olen lennanud Wizzairiga üle 20 korra ja ei ole ühtegi tühistust siiani olnud, väikesed kõikumised väljumisajas ei tohiks nüüd üldiselt suurt adrenaliini tekitada kui just endale ei planeeri odavlennufirmadega ümberistumisi. Hetkel on lendude tühistamine seotud ikkagist maailmas toimuvaga mitte Wizzairi süü kohe..

Swedbankist öeldi jah, et kui vastu võtta varasem lennupakkumine, siis ei kuulu hüvitamisele, vaid enda mure. Hüvitavad ainult lennukipiletite vahetust 150€ ulatuses. Eks tuleb, siis loota et rohkem tühistamisi ei ole. Aitäh vastajatele.

Mai keskel reis New Yorki, kuid täpselt ei saa aru tingimustest testi osas. Olen kuu aega tagasi läbi põdenud ja 3 vaktsiinisüstiga, kuid kohati on nagu kirjas, et on ALL Travelers peavad tegema testi eelnevalt. Non-U.S. Citizen, Non-U.S. Immigrants: Travel to and from the United States | CDC

Kas Läti lennujaama minek mitte ei lähe transiidi alla ehk ei ole testi vaja?

Kas keegi on saanud ka läbipõdemise tõendiga Küprosele ja kuidas olukord riigis praegu on?

Ise paar aastat tagasi otsisin endale, siis sõelale jäi selline firma nagu Klean Kanteen ja kurta ei ole millegi üle. Hoiab nii sooja ja külma väga kaua ning näeb soliidne välja ka välimuselt.

Julgen soovitada Osprey seljakotte, mida saab Matkamaailmast. Küll pisut kallimad, kuid kindel ost pikaks ajaks. Väga mõnus tuulutussüsteem on näiteks Stratos versioonil. Välismaal väga palju neid seljakotte näha ja soovitatakse igal pool.

Regency Cafe kindlalt soovitan. Üks kuulsamaid ja vanemaid kohvikuid Londonis. Odavad, autentsed toidud ja head hinnad. Soovitan hommikul varem minna, pärast võib palju rahvast olla. Kindlasti meeldejääv kogemus.

Ise sai just Jordaaniast suvel auto renditud ja keegi küll ei küsinud midagi, kuid ei oska teiste firmade kohta öelda kahjuks

Tere, kas autorendiks Iisraelis läheb ka vaja rahvusvahelist juhiluba? Netis on erinevad arvamused selle koha peal. Igasugune abi oleks teretulnud. Aitäh

Sumatra näiteks kui otsida kohta, kus vähe turiste. Scoot airlines lendab otse ilusti ja odavalt ka enamasti. Ise käinud küll ei ole veel, aga kindel plaan tulevikus kui Singapuri minek. ( Singapur - Malaysia - Sumatra ) 

Super, suur aitäh vastajatele. Galdhopiggen saab kindlasti tehtud. Trolltunga / Preikestolen / Kjerag on neist ka mõni väärt matkamist? 

Peab seal giidiga minema või saab ka ilma omal käel minna? Aitäh soovituse eest, tundub super