Singapurist Vietnami

Olemas piletid Singapuri, aga nüüd vaja pileteid Vietnami edasi lennuks. Momondoga otsides on piletid neljale üle 500€ edasi-tagasi.  Tunne on, et need liiga kallid(kas on?). Kellel kogemust, kas võib nii olla, et tuleb ka soodsamaid pakkumisi enne jaanuri või ei tasu enam passida ja ära osta selle raha eest? 

Kui neljale, siis see hind on soodne. Singapurist ongi suht kallis lennata. Võid muidugi reedeti vaadata, mida Jetstar parasjagu pakub (nende soodukate päev), aga edasi-tagasi reisi puhul mingit suurt soodustust loota pole, eriti, kui kuupäevad enam-vähem paigas.  

Vietnam on pea 2000 km pikk. Peaks täpsustama, kas sõit oleks Hanoisse, Ho Shi Minhi või kuskile mujale. Võlks vaadata üle Airasia pakkumised, nemad teevad ka vahel ulmelisi sooduspakkumisi, aga millal, ei tea.

Kas 440dollarit kahele ikka palju? Idee oleks lennata SIN - HCMC ja DA Nang - SIN, kuupäevade osas suurt paindlikkust pole, 6 veebruar maandume Singapuris ja 19 öösel lendame sealt tagasi, mingi aja võiks ka minnes/tulles Singapuris veeta kui lendude hinda see suuresti mõjutaks. 


Vietnamisse oli plaanis lennata HCMC-sse kus peatuda 2-3 ööd ning enamus aega Hoi Anis puhata, võiks ka vastupidi lennud paigutada, aga suurt vahet hinnas ükski kombineerimine ei anna tundub.. Kas tasuks veel peale passida hindadele või on suures pildis asi nii nagu hetkel paistab?

Kui arvestada, et 6. veebruaril on Hiina uus aasta lõppemas ja suurem rahvaste liikumine täies hoos, siis ega mingit väga soodsat piletit loota ei maksa. Hiljuti toimunud AirAsia soodusmüügil olid ka pakkumised lendudele alates 19. veebruarist. Meil minek samadel kuupäevadel Borneole ja ei saanud ka kuigi heade hindadega pileteid Singapurist edasi.

Jetstaril on reedel 12.10. alates 09:00 (Eesti aja järgi 04:00) soodusmüük 0$ pluss maksud 48-67 SGD/suund. Ehk leiab midagi.

Eelmise aasta detsembris ostsime 3 päeva enne Singapur-HCMC piletid hinnaga 100 € (2 inimest kokku). Lendasime Scoot'iga ja hinnas oli ka äraantav pagas.