Siselennud Ameerikas, palun linke

Tere! Kui kellelgi on, palun saatke linke, kust leida soodsaid siselendude pakkumisi Ameerikas. Tahtsime minna Estraveli pakkumisega Miami, New York, San Juan veebruaris 2011, aga selgus, et San Juan otsas juba! Nüüd mõtlesin, et võtaks ikkagi Miami ja NY ning läheks ise siselennuga kuskile saarele (ei pea SJuan olema). Ette tänades.

Miamis saate päevitada ja päikest võtta niikuini. Kui lennata tahate soovitan hoopis ära käia läänepool. Hinnad on niikuinii samad. Näiteks minu lemmikkoht New Orleans või hoopis lendate Las Vegasesse ja rendite seal auto ning käite kanjonis ja kõrbes. Vegase lennud on suht soodsad ja nädala sees saab ka kasiinohotellidesse toa võileivahinna eest. Samution Vegasest autot rentida soodsam kui mujalt. Või siis Denver või hoopis Phoenix. Lääs on tõeliselt võimas ja avastamistväärt. Ise olen aga kõik oma siselennupiletid ostnud Estraveli netipoest. Kindlasti saab mujalt odavamalt kuid ei ole viitsinud jännata.

Aitähh, see pole ka paha mõte minna lääne poole. Ootan veel linke siselendude broneerimiseks. Katsun mõelda pisut avatumalt :) Ootan häid ideid, tänud!

www.spiritair.com

Lendab nt Fort Lauderdalest Kariibi mere saartele. Lennupiletihinnad tunduvad väga mõistlikud olevat.

Kui USAs lennata, siis ikka www.priceline.com, expedia.com, kayak.com ..... Mina enamasti priceline's bookinud.

Tänud linkide eest! Usun, et saan siselennud bronnitud. Piinlikkusega tuleb ütelda, et ma ei ole USA-s kunagi käinud ja niiväga ihkan minna :) Läheme kuuks ajaks... ja võtame kolm kohta külastada: NY,Miami ja siis mõni rannasoleku koht. Kõhklen kui kaua võiks Miamis peatuda kui tahaks päevakese päikest ka võtta-veebruaris siis. Ja Key Westi tahaks ka minna.

Florida on suur ja lai, Miami kõigest üks suurlinn. Soovitan soojalt Floridas üks pikem ring teha - Everglades, Naples, Orlando... Endal on Floridast ainult ja ainult head mälestused.

Ühest päevast Miamis nüüd küll ei piisa :) Soovitaks selleks jah aega võtta ikka. Päevake rannas, päevake vahid ringi ja nii need päevad lähevad. Key West võtab terve päeva vist ja Floridas tõesti palju muudki. Ja no Miami ongi ju rannas oleku koht... Võib-olla siis vaadata midagi vahepeal? Nt South Carolinas Charleston ja Georgia's Savannah. Väga kenad kohad kuuldavasti, klassikaline Lõuna.

Või pigem kui NYCs olete, siis käiks paar päeva hoopis Bostonis. New England ka hoopis teine tera. Ma tegin nt sellist marsruuti, et NYCst sõitsime Philadelphiasse, sealt Baltimore'i ja sealt DCsse. Igas kohas on midagi vaadata, DC's on palju tasuta muuseume uudistamist (rääkimata Valgest Majast :D). Kui saate auto rentida, mida NYCsse tagastama ei pea (kindlasti see variant kallim), vaid saate DCs ära anda, siis soovitaks küll. Saate DCst lennata Miamisse nt. Ma pakun, et NYCs siis olete nädala? Sealt saate seigelda allapoole (ülalnimetatud kohad, sest NYC pole USA ju) nädala jagu ja siis Miamis nädal... ja ma ei tea, mis selle ülejäänud nädalaga teete :D Kui kannatab, võib muidugi West Coastile põigata (ohh... Las Vegas oli ikka sürr küll ja LA ja San Diego on väga kena koht). Samas siis läheb vist liiga rabelemiseks. Pigem lisage NYC nädalale mõni päev Bostonis.

Ohh :D planeeriks kohe ära teie reisi :D

Mina vist ei trügiks sama reisi jooksul idarannikule ja läände. Lääs on ilus, põnev, seal on palju vaadata - aga see väärib eraldi külastust. NYC, Uus-Inglismaa ja Florida / lõuna on niigi väga erinevad kohad ja pakuvad piisavalt vaatamist.

Iseasi, kui oled hinge vaakumas ja arvad, et see ongi su elu viimane USA reis. Siis, jah, tasub kõik ühe raksuga ära teha.

Aitähh! Jube mõnus, kui keegi mu reisi planeerib!! :) Helenale siis tähh! Me oleme nii, et alustame 25 päeva Miamis- selle aja jooksul olekski võtnud lennu näiteks San Juani (ei pea just see saar olema) ja siis peale Miamit ja muud oleme veel 7 päeva New Yorgis. On kaks varianti: kas teha see reis jaanuaris või veebruaris. Mina ei tea kuidas need ilmad idarannikul sel ajal on, ja kas on jaan veebr.oluline temp.vahe? Külmetada justkui ei tahaks. Ma tegelikult ei tahaks kõike ühe raksuga ära teha, ikka mõtleme ühte kanti jääda.

Võta veebruar. Ega siis ka väga mõnna ei ole, aga muidugi ei ähvarda ka -20 kraadi külma NYCs. Selline Eesti sügis on. Ma olin märtsis NYCs ja seal on ju tuuline ka kohati, nii et ikka jope peab seljas olema. Vihma võib ikka tulla.

Oot, 25 päeva Miamis? Või sa mõtlesid 25 päeva Floridas, mille sisse jääb siis nädalake saarel? Pigem vaataks väljapoole Miamit :) Nädal NYCs peaks täitsa piisav olema (sõltub muidugi, mida teha tahad... mina ründasin muuseume ja käisin Broadwayl; kahjuks sel ajal ei ole nii soe vist et Central Parkis chillida väga). Kui on võimalik näpistada, siis käiks Bostonis ära. Või siis enne NYCd oleks paar päeva Washington DCs (seda ikka soovitan) ja siis NYC.

Piletid Usa siselendudeks

Kas keegi oskab anda infot USA siselendude sooduspiletite leidmiseks?

Ei leidnud sealt eriti soodukaid.

www.kayak.com Sain 5 lendu odavalt ühe matsuga broneeritud.