Siselennud Indias

Kas Indias siselennu piletihinnas (Kingfisher airlines) on ikka arvestatud pagas ka? Kuuldavasti mõnel odavlennufirmal peab pagasikoha juurde ostma. Ja mis see kaal võib olla?

Pagas oli küll hinna sees ja minu meelest 20 kg, igatahes meil oma suure kotiga probleeme polnud.

Olen ostnud kolm siselendu Indias http://www.makemytrip.com/ lehelt. Kaks nendest on sisse logides ilusti näha, aga kolmandat pole. Samas on meilile e-piletid saadetud. Kas peaksin muretsema? Kui tekib vajadus midagi muuta, siis kuidas seda teha?

Jaanuaris.veebruaris 2014 oli siselendudel tasuta 15 kg. mis üle selle 2.5€ kg eest.Käsipagas 8 kg tasuta. Varasematel aastatel oli küll 20 kg.

Liisu, kas lugesid ka minu küsimust? Kuna pealkiri sobis, siis ei hakanud uut teemat tegema.

Jah, 15 kg võib pagasit olla. Kuna India on üks imeline maa, siis annan ühe soovituse. Kui 15 kg tundub sulle vähe siis võta lihtsalt üks seljakott või ükskõik mis kott tühjana kaasa ja tee see käsipagasiks, sest otseloomulikult seda ei kontrolli keegi, kui palju sul neid kotte on või kui rasked need on. Kui jaanuaris läksin, siis Mumbai lennujaamas sai ülekilode eest makstud, kuigi olin juba käsipagasi ka väga täis toppinud, aga Goast tagasitulles ei kaalunud mu pagasit keegi, kuigi ülekilod olid veelgi hullemad kui tulles. Vana teema siin juba, aga vast on abiks ikka :)

Uurisin ka siselende jaanuaris - Kindfisherit ei soovitatud võtta, kuna pidi olema pankrott kohe-kohe tulemas. Otsustasin IndiGo ja SpiceJet'i kasuks. Eelmisel aastal sai lennujaamas seletatud, et Finairil on lubatud kg tunduvalt suurem ja ei maksnud sentigi juurde.