trip-krainetrip-ukraine-dark
Soodsad lennud Kuubale

Palun abi. Olen juba viimased pool aastat otsinud soodsaid lende Kuubale aga ei leia alla 12 000 kr midagi. Olen läbi vaadanud kõik suuremad lennufirmad nagu Virgin, Air France, British Airways hetkel sinna ei lenda, lisaks ka sellised firmad nagu cheapflights jne. Ma ei tea kas ma ei oska otsida kuid kui kellelgi on nõu anda ootan seda meeleldi. Trip.ee-st leidsin eelmise aasta postitusi mille pakkumised pole enam soodsad. Plaan minna on jaanuaris. helen.adamson@enter.ee

Soodsaid pakkumisi tuleb oodata. Telli endale nende lennufirmade ja turismibüroode uudiskirju e-mailile, mis on ajalooliselt tuntud sooduspakkumiste poolest ja oota. Praegu on jaanuarini veel tükk aega ja liiga vara sooduspakkumiste jaoks.

Üldiselt regulaarlendudega soodsamalt ei saagi. Aeg-ajalt käib soodsamaid pakkumisi läbi, aga neil alati mingid tingimused.

Teine variant on kuskit Saksamaalt mingeid chartereid otsida (Condor näituseks), aga pole kindel, kas see odavam tuleb. Katseta ka Mexicanat LGW-st või MAD-st. Jälgi lennufirmade pakkumisi, kes lendavad Havanna või Varadero lennuväljale. Ja niipalju, kui olen lugenud, Cubanat ei soovitata.

Kuna endalgi huvi Kuuba reisi vastu, vaatasin Air France´i kodulehekülge. Algusega Londonist on nt jaanuaris Havanasse ~557 naela, ehk siis hetke EP kursiga ca 10 000 EEKi. Siin ei saa mainimata jätta asjaolu, et millegipärast on AF lennud Londonist läbi Pariisi odavamad kui otse Pariisist minnes - olen seda juba varasemalt tuttavatelt kuulnud ja nii ta ongi. Lõhnab justkui dumpingu järgi... Aga nii ta igatahes on ja 10 000 Londonist tundub suhteliselt hea hind olevat. Mina hakkan nüüd mõtlema, kas sättida oma ülejärgmise reisi sihiks Kuuba :)

No mina sain hinnaks 9680 EEK Londonist Jaanuaris Air Europaga , näiteks 9.01 minek ja 25.01 tagasi aga neid kuupäevasid saab kombineerida. Vaata järgi , äkki leiad midagi endale! www.aireuropa.com

Jaanuariks head hinda otsida on praegu tõepoolest veel liialt vara, pigem tasub otsida oktoobris, siis valik suurem. Näiteks Brüsselist pakub Jetairfly oktoobriks hinda edasi-tagasi alates 400€ (www.jetairfly.com), ent seal saab sooduspakkumisi ette broneerida mitte rohkem kui 3 kuud.

Suured tänud vastajale ;) Vaatan läbi veel mõned reisifirmad ning kui hetkel pakkumisi ei leia ootan sügist.

Vaata veel sellist lehte nagu http://flights.thomson.co.uk/thomson/en-GB/farefinder/default . Sealt vali väljumine London Gatwick ja sihtkoht Varadero või Cuba, Holguin ning näed kuude kaupa hindasid kõikidele väljumistele. Ise käisin ka nendega (tegelikult küll First Choicega, kuid nad on Thomsoniga üks kontsern) viimane aastavahetus Kuubal.

www.dohop.com Rooma-Havanna-Rooma kuuajase sealviibimisega saab all 9000, kui kuupäevi sättida, äkki saab odavamaltki. Jaanuariks igatahes on selle hinnaga pakkumised hetkel olemas.