Soovitage reisifirmat klassireisiks Prahasse

Meil on plaanis kevadel teha 12. klassi lõpureis. Tuli plaan minna bussireisiga Prahasse. Nüüd paluks inimestelt abi, kas keegi oskab soovitada mõnda head reisifirmat, mis oleks enam-vähem odav ja usaldusväärne?

Suur tänu!

Ausõna pole konkreetse reisifirmaga kuidagi isiklikult ega ka mitte sugulaste kaudu seotud:)! Lihtsalt sai mõned aastad tagasi Bohemian Traveliga Prahas käidud ja oli odav võrreldes teistega. Ja ei ole nagu millegi üle kurta kah. Minu teda tegutseb praegugi. Ühed kiidavad, teised laidavad- meie abikaasaga jäime rahule.

Minul on väga, väga hea kogemus Kannion reisidega. Tegemist väikese firmaga, kus firmaomanik ka ise reisisaatja-giid. Prahas on linna tutvustavaks giidiks eestikeelne seal elav inimene ja Praha ümbruses käiakse ka väljasõitudel. Olen mitmeid giide näinud, seda inimest julgen soovitada. Nimi on IA, jah selline nimi ongi!

Mina julgen ka soovitada http://www.hot.ee/bohemiantravel/. Olen nendega mitmel reisil käinud ja väga rahule jäänud.

Äkki kooli-inimestest viitsib siia kribada kuupäevad, millal sel aastal on vaheajad? Sügisene ja märtsikuine just huvitaks mind.

Ma väga kahtlen,et kannion tahab enam õpilasreise teha sest neil oli üks väga halb kogemus,kui purjus õpilased lõhkusid hotelli katuse.Käisin ise selle firmaga Prahas ja räägiti bussis sellest juhtumist väga pikalt.

Asjalik ja laia silmaringiga meesgiid ja toredad bussijuhid. Jäime väga rahule.

Tere!

Julgeksin soovitada vaheaja reisiks bürood "Bohemian travel". Olen nendega reisinud nii Tsehhis, kui ka Ungaris. Minul on ainult head mälestused. Kindlasti soovitaksin seda bürood. Reisid on odavad, aga kvaliteetsed.

Julget pealehakkamist reisimaailmas!

Olles ise juunis käinud Bohemian Traveliga Prahas julgen soovitada teistele reisihuvilistele.Reisi hind oli väga soodne võrreldes mõne teise firmaga.Kui juhtub giidiks olema Meelis peaks kõik OK olema.Praha on ilus ja vaatamist jagub.