Soovitus vältida Roomas Amico ** hotelli

Viibisin Roomas **hotellis Amico ja tahan jagada muljeid sellest. Hotell paikneb mitte kaugel Termini rongijaamast, kõndides 30 minutit. Hotell asub 7 korruselise maja 7 korrusel. Hotelli asukoht ei ole eriti hea ,kuna antud rajoon ei oma eriti head kuulusust, palju musti jms. Samuti on hotelli seinad ja aknad paberist, mistõttu võid poole hommikuni kuulda kõrval toa televiiosri programme. Samuti tuleb tänavamüra ja trammiliini kolin tuppa piisavalt kõvasti ja seda praktiliselt kogu ööpäev. Hotelli toa üür 49 EUR on seetõttu arvestades neid tingimusi ja asjaolu, et tegemist on ilma hommikusöögita toaga liialt kõrge. Samuti ei oska hotelli naisadministraatorid peale itaalia keele muid keeli ja ainuke meesadministraator, kes rääkis inlgise kelleskäitus äärmiselt kliendivaenulikult ja ülbelt. Seetõttu minu sovitus, kuna minu jaoks üüris toa sõber, siis ei saanud ma valida, kuid soovitan järgmistele külastajtele mitte kasutada selle hotelli teenuseid. Odav…aga valus…

Paberist seinad ja aknad? Itaalias ei räägita inglise keelt? Miks sa oma sõpra selles ei süüdista?

Tuleb nentida, et isegi meesadministraatori ebaviisakus on arusaadav.

Rooma hotellidega kahjuks tuleb ettevaatlik olla, samas 49 EUR ei ole selle linna kohta liiga kallis, seega ma arvan, et kui on kehvas rajoonis, niisuguse hinnaga, siis ei olegi vaja muud oodata, kui seda et müra on tuppa kuulda.

Samas ma soovitan igal pool Itaalias reisides seda arvestada, et hotellides ei pruugi kogu personal võõrkeeli osata - tavaliselt mõni inimene ikka on, aga ei pruugi (Itaalia siseturg on piisavalt suur, et mitte ainult võõrkeelsetest sõltuda, lisaks võib esmane võõrkeel vanematel inimestel ka prantsuse keel olla).

Lisaks ei ole hommikusöök midagi, mida itaallane ise tingimata ootaks, nad arvestavad, et sa hangid oma saiakese ja kohvi tänavalt baarist nii €2 eest, seega ei ole neil mõtet seda ise pakkuda, liiga kulukas (kui eesmärk on odavhotelliteenus, nagu see). Mittehooajal võib osutuda, et €60 eest saab mõistliku hotelli, aga praegu ei ole küsimus ühe hotelli ebaviisakuses vaid kõigis kahetärnihotellide tasemes.

Muide, kui eriti nõudlikult käituda, siis sirgjoonelised roomlased näitavad sulle väga karmilt koha kätte. Ega sa paavst ei ole :P

Veel aga soovitan lugeda Vici lugu majutusest Roomas: http://www.trip.ee/node/48887

Küsimus pole ju Roomas või Itaalias või mõnes konkreetses hotellis. Odavates majutuskohtades kipuvadki kehtima teised reeglid ja selleks reisimine ongi, et õppida aru saama, kuidas oma võimalusi pakutavaga tasakaalu seada.

See, et väiksemates hotellides keeli ei osata, on täiesti tavaline ja pigem reegel. Aga ei mäleta, et midagi oleks keeleprobleemi taha jäänud. Ja minu arvates on see minu probleem, kui ma aru ei saa, mida räägitakse. Ma ei oska ei itaalia ega prantsuse keelt, aga arvan ikkagi, et mina pean olema neile arusaadav, mitte nemad mulle. Seni on see ka õnnestunud.

Suhtumise küsimus suuremas osas.

Termisnist 3o min jala on nagu Tallinnas Dzingel. Linn-asukoht-hind-ootused-tegelikkus täitsa paigas ju...

Mitu inimest tuppa mahtus? Kui kolm, siis oli hinna kvalteedi suhe vägagi paigas. Ise leidsin Termini kõrval hotelli Marsala. Kolmese toa hind sama ja seinad läbi ei kostnud. Personal ka talutav. Hommikusöök oli kõrval baaris ja ei midagi erilist. Kasutasin lehte http://www.ebookers.fi/shop/hotelsearch . Need mõned korrad kui olen seda lehte kasutanud, pole kordagi pettunud. Ehk olid Teie ootused lihtsalt liiga kõrged? Aga odavama hotelli puhul tuleb alati arvestada, et sattud jama otsa. Selles suhtes on head mõned hotellide broneerimise leheküljed koos külastajate arvutustega. Kui enamus kiidab ja mõni laidab, siis tõenäoliselt normaalne koht. Samas ei taga ka kõrge hind kvaliteeti.

Ma olen seda pidevalt püüdnud seletada, et palun Termini raudtteejaama lähedal olevate ööbimispaikaega olla ettevaatlik...see on ikkagi lihtsalt üks metropoli raudteejaam täis ka klientuuri, mis on kaugel Rooma hingest ja olustikust. Muidugi on need odavamad ehk aga siingi foorumis on läbi käinud erinevaid B/B variante kus hinnad ei ole kallid maailma ühe tähtsama linna kohta. Südalinn juba iseenesest on Roomas laiali vajuv mõiste. Loodetakse saada hotell monumentide lähedale....see ei ole võimalik,sest monumentide kaugused on ikkagi piisavalt suured, et olla kõigile lähedal. Nagunii tuleb kasutada ühistransporti ja seetõttu soovitan väga kasutada siinseid pakkumisi eestlaste kaudu....vähemalt on teil informatsioon lisaks eesti inimestelt, kes Roomas üht teist teist rohkem teavad ja saavad ka abiks olla kui midagi juhtub. On väga palju olnud olukordi,kus iseenese tarkusest tegelikult paljud asjad üldse nii ei lähe nagu tegelikult soovitakse. Kena reisi Rooma soovides Giid Ulve

Huvitav, palju on üldse Lõuna-Euroopas 2** hotelle, mida keegi kellelegi soovitada julgeks? Mina pole küll oma pika reisiajaloo jooksul ühtki näinud. Telk on igas mõttes mõnusam.

Kui 24st seal ööbinud ja kommenteerida viitsinud külastajast ütlevad enam kui pooled, et kogemus on jube, siis oleks ka väga imelik midagi muud oodata...

24 reviews Excellent 2 Very good 2 Average 7 Poor 8 Terrible 5

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g187791-d528684-Reviews-Amico_Hotel-Rome_Lazio.html

Lisaks veel hulk kirjeldusi Venere'is:

http://www.venere.com/hotels/rome/hotel-amico/?gclid=CNHOm-KLp54CFQk13godL2qvkg&kwp=73-h8403&ref=630975#reviews

Kui hotelli hind on madal, siis on ka tihti tase madal. Hotelli kollektiiv rààgib tihti vaid itaalia keelt. Ja hommukisòòk on tihti kòrval olevas baaris kohvi ja saiake. Üritan ehk nüüdsest tripis rohkel olla ja ehk saan ka kogemustega aidata. 11 aastat Itaalias juba oldud. Ja kasutan samas vabandus kòigi ees, kes on mult òòmaja küsinud aga pole mult vastust saanud. Itaalia interneti rakendus pole just kòige parem ja seega olen viimased 4 kuud ilma netita olnud. Vabandan! . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub postitajal endal seda tulevikus teha!