Stockholmis öömaja?

Kas keegi oskab nõu anda, kus saaks. Asi selles, et väidetavalt on kõik hotellid juba täis, saadaval ainult 5000SEk öö, mis on siiski tiba kallis.

aga soovitan siiski http://www.fridhemsplan.se/ See hostel on pigem nagu hotell (igas toas ka LCD-ekraaniga teler/arvuti).

0
0

tänud, aga kahjuks pole seal kohti, muidu oleks soobinud hästi! jube mure, võimatu kuskile öömaja saada...

1
0

või B&B?

0
0

ei ole, kus kodumajutust leiab?

0
0

Lisaks hotellidele ja hostelitele on Stockholmis olemas ka kämpingud,kus on võimalik ööbida oma telgiga või kämpingumajakestes.Ei ole mõtet kogu infot siia kirjutada,aga sisestage Google otsingusse Stockholm camping ja võib olla leiate mõne sobiva variandi.

0
0

kas www.scandichotels.com pole ka midagi?

0
0

www.110apartments.com, järsku sealt leiad mõne koha

0
0
0
0

http://www.hotelformule1.com/formule1/fichehotel/gb/for/3065/fiche_hotel.shtml kahjuks ei oska ma linkida, kuid see polegi peamine. Olen alati saanud oma ööbimised Formule1 hotellides ööbitud, ja pole kunagi veel ukse taha jäänud - soovitan proovida.

0
0

Öömaja Stockholmis

Tere,

olen korralik TÜ (nais)doktorant ning plaanin minna augustis-septembris (20.08–09.09.2011) Stockholmi Ülikooli laborisse analüüse tegema. Et aga teadusrahastust napib, siis otsingi kohta, kus võimalikult soodsalt need 18 päeva majutuda.

Oskate ehk midagi soovitada? On kellelgi elamispinda pakkuda?

Ette tänuga, [email protected]

0
0

Maja üürimine Rootsis

Tere! Sooviks natuke kellegi abi või teadmisi , kuidas oleks võimalik Rootsis Stockholmi külje all maja üürida. Kust seda leida ja mis paberimajandus sellega kaasneb. Kui keegi elab seal kohapeal ja aitaks need asjad korda ajada mõtleks mingi kompensatsiooni välja. Ette tänades Ragnar

0
0

Soov üürida korter Stockholmis

Tere!

Soov üürida juunis üheks kuuks 1-toaline korter Stockholmis. Pole varem üürinud Skandinaavias, kuid internetist infot lugedes selgub et tegu suhteliselt keerulise ettevõtmisega (järjekorrad, libamaaklerid jne).

Kellel soovitusi, siis kõik oodatud!

Tänud! Sirle

0
0

Soovin üürida 1 tuba stockholmis 5-eks päevaks suvel,,,, [email protected]

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased