Sünnipäevaks sõitu

Ma pole suurem asi sünnipäevade armastaja, viimati pidasin ma sünnipäeva 5 aastat tagasi. Aga 17 aastaseks saamist tahaks ikkagi kuidagi eriti mõnusalt tähistada. Tekkis mõte võtta paar sõpra kaasa ja sõita kusagile üheks päevaks. Läti tundub sobiv - lähedal, merd ka vahel pole, piirigi pole. Riias olen käinud 3 korda, see pole päris see mis ma otsin.

Niisiis, kuna ma eriti palju Lätist ei tea, siis milline nurk Lätist on teie arvates kõige huvitavam, armsam, kenam, huvitavam jne ühe kevadpäeva veetmiseks.Ehk toimub kusagil mõni huvitav üritus, või on kusagil mõni matkamiseks eriline koht, või lihtsalt mõni ilus linn, kus aega surnuks lüüa. Enamvähem kõik ideed on oodatud:D

jurmala spa

0
0

Ega ühe päevaga eriti kaugele ei sõida ja palju ära ei tee. Jurmala spa on tõesti tore, aga kui soovid väiksemate kulutustega, siis Siguldas köisraudteel kondlisõit võiks ka huvi pakkuda, samas on veel ordulossi varemed,Gutmani koopad, Turaida linnus. Sealt pole Riia ka kauge, külastada nt. loomaaeda, jalutada vanalinnas ja lõpetada "Lidoga".

0
0

Jurmala spas on vist kõik tänapäeva noored niigi käinud.

Minu kõige parem Läti-kogemus on kanuumatk Salatsi (Salace) jõel. Suht lai ja rahulik jõeke, ei midagi ekstreemset, kevadel paras mõnus ettevõtmine.

0
0

Ventspils on armas linn. Ka SIGULDA on vaatamist väärt ja üsna lähedal, seal jätkub küll tegevust terveks päevaks kui mitte kauemakski: http://tourism.sigulda.lv/public/eng/tour_sites/castles_and_manors/ CESIS on ka üsna lähedal ja väga huvitav: http://www.tourism.cesis.lv/index.php?kods=1328&val=en Ning Cesise ümbrus: http://www.tourism.cesis.lv/index.php?kods=1340&val=en Eriti tasub külastada Araisi järvekindlust:) Riiast umbes 80 km edasi on RUNDALE loss imeilusa aiaga: http://www.rpm.apollo.lv/engl/index.htm Seal lähedal on ka Riia veehoidla ja BAUSKA kindlus, viimane väärib ka vaatamist kui juba sinnakanti satud. Muidu kena, aga vene ajal täiesti kohutavalt restaureeritud loss: http://www.pilis.lv/tulk/view.php?id=72&prop_id=255 Nii, et ilusat sünnipäeva:)

0
0

Kust kohast te jõele peale läksite ja kus maha tulite? Mitu päeva olite? Kuidas kaldad on ja inimtegevus? Ja telkimisvõimalused?

0
0

hbert - kuna ise ei korraldanud ja mitumitu aastat möödas, siis detaile ei mäleta :( Aga sõitsime ühe päeva, alamjooksul, sama seltskond oli eelmisel aastal ilma minuta ülemjooksul ka käinud. Maha tulime miski silla all üsna Riia maantee lähedal. Inimtegevust oli vähe, telkimise-kohti... oleks ilmselt olnud.

Loe näiteks: http://www.campo.laivas.lv/en/mar/2990/ või http://www.baili.lv/index.php?fid=saturs&nodid=189&lp=_envasara

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased