Täna öine, 19.02, Hurgada lend nihkus 3.30-lt 4.20-le

Loodan,et sellega asi piirdubki :(

Mis sa arvad mis juhtub, kui kõik, kel 50 minutit väljalend hilineb või edasi lükatakse, siia selle kohta teema teevad?

Ma arvasin, et arvutitel on tänapäeval kõigil delete nupp. Sorry.
Kui nii, ei ole, siis tuleb ilmselt palju teemasid.:=)

Ja mida postitada veel siis, kui oled näiteks kusagil Aafrikas ja sinu lend on kahekordselt muudetud ja siis tühistatud. Võta kergelt. See kõik kuulubki reisimese juurde. Me võime siis muidugi arutama jäädagi, kas reis Egiptuse kuurortisse, kust suurem osa inimesi iial ei väljugi, on reis või mitte, aga lendamisega on paratamatult seotud oma ettenägematused. Reeglina - mida sitem lennufirma, seda rohkem probleeme. Kokkuvõtvalt - you just did get what you paid for.

Ma võtangi kergelt, usu mind. Aga peale seda kui reisibüroost visati toru hargile, teisest kuulasin korduvalt muusikat ja teateid, et kõne lindistatakse ning kolmandast kuulsin (kellegi isiklik mobiil?)teadet, et ta olevat ka midagi kuulnud. Siis mõtlesin, et oleks tore kui keegi oleks selle tee juba enne mind läbi käinud ja siia kirjutanud, et ONGI NII. Ära nii vara hakka minema.
Tühja neist hilinemistest, elame üle. Aga liiga vara ei viitsiks ka seal lennujaamas istuda.
Ja olen teadlik, sellest.....get what you paid värgist. Maksin vähe jah.
Ja nüüd saite veel pika kirjatüki lugeda, sest mul on lisatund enne, kui ma pean hakkama liikuma....lennujaama. Ootama seda, mille eest ma maksin.

Ja veel varem!! Siis panid korraldajad firmad oma kodulehele teate välja, et sorry..lend hilineb. Mõned usinamad isegi saatsid SMS. Aga nüüd :( :(

Armandal vist esimene lennureis elus. Nii väikese hilinemise pärast ei hakka keegi mingit teadet välja panema. Mõtle nüüd ise, sa lendad tuhandete kilomeetrite taha, no mis tähtsust sel 50 minutil on. Minu arvates sama kui linnaliini buss 2 min hilineks.

Peaks vist iga India rongi kohta sama teema tegema :D

Selline hilinemine suht tavaline vast charteritel. Ma olen pidanud ka Aafrikas katuse all seinteta lennujaamas moskiitode pureda olles terve päeva lendu ootama, riigist väljumise tempel passis, seda küll korrata ei tahaks.

Armanda, millal siis lend väljus? Ilusat reisi!

Tallinna lennujaama leht näitab, et 04.09, nii et ei läind isegi nii hullusti. Amandale mõnusat puhkust.

Heh! Tallinna Lennujaama võib alati varem kohale minna, seal on ju mugavam ja mõnusam kui paljudel oma kodus! :) Isegi öövõileiba saab nüüd oma käega teha.

Lennundus on selline asi, et see sõltub ilmast ja lennujärjekorrast lennujaamas. Tsharterlennukid on kogu aeg õhus - ühest kohast võtavad reisijad peale, viivad teise kohta, sealt kohe edasi kolmandasse. Kui kuskil ilm pahurdab või tekib muu tõrge, ongi kohe terve ahel mõneks ajaks häiritud, st päris kindlasti järgmisse kohta jõuab lennuk hilinemisega jne.

Sama muidugi ka liinilendudega, lihtsalt kuna need vähemalt ühel otsal väljuvad kodujaamast siis on lihtsam pikema viibimise korral leida asenduslennuk. Tsharterlende teostavad aga sageli hoopis x riigist pärit lennufirma lennukid. Kes just odavamalt paremaid tingimusi pakub.

Ja tere tulemast Egiptusesse! Minul isiklikult on küll hea meel, et riigis, kus paljud pealinnagi harva jõuavad, siiski võetkse ette Egiptusesse reisida. Ja et ka neil inimestel, keda pole tööle võetud kõrgepalgaliste konsultantidena, on selleks raha! Mis siis, kui esimesel korral hotellist ei väljugi - aga miks mitte? Egiptlane ise ongi oma kultuuri kandja ja teda näeb ka hotellis! Üldse see eestlaste vahettegemine mis on väärtreis ja mis mitte. Mina olen kunagi käinud Stockholmi snii, et lendasin Ülemistelt Arlandale, jõin seal kohvi, istusin uuesti lennukisse ja lendasin sama reisiga kohe ka tagasi. Kuna mulle lihtsalt lendamine nii meeldib! B-) See oli siis kui Estonian Air veel tasuta shampust pardal pakkus.