Kahe lennu vahe Tai siselendudel? Krabi-Phuket transport?

Tere,


Kui palju on mõistlik aega jätta kahe lennu vahele,  samast lennujaamast Bangkok (Suvarnabhumi)? Kui maandun 14.50, siis kas edasilend 16.25 on liiga riskantne?Äkki ei
jõua pagasit kätte saada nii kiirelt vms? Ehk keegi oskab omast kogemusest soovitada.

Ja kas Phuketilt Krabile minnes peaks ka mingi transpordi ette broneerima või saab sinna paadi peale vms käigu pealt? Minek on jõulude/aastavahetuse ajal.

Ette tänades,
Kätlin

Teoorias jõuab täpselt, aga kui kuskil on saba, siis jääd maha. Võta hilisem lend. Paadile saab käigupealt, aga kui peatud patongis, katas või kuskil, siis ilmselt nagunii võtad transferi + laevapileti päev-paar varem kuskilt putkast, sest ise kohale taksotades ja sadamas laevapiletit ostes hinnavõitu ei saa või on see tühine. 

Hei,

jõuame samuti Bangkoki (Suvarnabhumi) lennujaama 14.50. Edasi plaanime Krabile 17.20 lennuga (pilet pole vees ostetud, aga kas arvate ei võiks riskida?). Krabile peaks jõudma 18,40. Mõte on tellida transfeer kohe otse Koh Lantale hotelli. Minu küsimus on, et kas nii hilja saab Koh Lantale ja kas on mõistlik. Reisin esimest korda Taisse.

Plikale: autopraam Hua Hinist peaks käima kl 10ni õhtul.

Kui lend läheb BKK lennujaamast peaks jõudma, aga kui saabuv lend hilineb? Ja piletid on eraldi ostetud siis olete hilinemisel omapead.

Kõrghooajal käib praam jah õhtul 10- ni. 

Ma tellisin auto vastu http://www.krabitaxi.com/ oli vist leht ( tuli tutikas Toyota Land Runner ) 

 Auto tasub võtta kui teid on 4 ja siis peab ka vaatama et pagas ära mahuks.
Auto alates 1900 bahti , ja koht bussis 450 bahti