Taimaa, Khao Lak, Phuket

Tere,

Sooviksin infot, et kas osta siit (Eestist) endale veekindel kaamera millega saab imelist veealust maailma pildistada ja filmida või tasuks Phuketist osta, sel juhul kus kohast ja millist soovitate ja millistes hinnaklassidest võiks vaadata ;)

Lähen esimest korda paari nädalapärast Taimaale , seega igasugune info, midagi põnevat osta, kus kohast ja kuidas kauplemistega lood on

Ette tänades igasugu hea või hoiatava info kohta ;)

Päikest

mul oli paar aastat tagasi sama plaan: osta aasiast odavalt veekindel kaamera. Dudkit brat! samad hinnad ja kallimadki Eestist ja ega neid seal olnud "iga nurga peal".
Lõpuks tellisin ebayst 80 euroga ja ega ma rahul ei ole: odava ostad, odava saad! Pilt on hea

, aga mikrofoni kvaliteet jätab soovida. tahad, müün odavalt sulle ;)

Osta see, see just hinnati alla: http://kiip.ee/gopro-langetas-uusima-hero-4-session-seikluskaamera-hinda-200-euro-vorra/
kuidas seal mikrofon töötab, pead ise järgi katsetama!

AndresR tänud ;) ostame siis ikka siit ära HERO4 või on veel mõni parem ;)

Ette tänades ja Päikest ;)

GoPro ( pluss spets ümbris)

6unauss, milleks spetsiaalne ümbris, siin soovitatud kaamera seda ei vaja ju.

;) Tellisin ja täna saan kätte HERO4 ja nädalapärast kasutama ;) Tänud AndresR :)

Tekkis uus küsimus, et PÄIKE ;)
Kas on seal kohapeal saada mingeid päikesekaitse kreeme või tasub ikka kodust kaasa osta ja juhul kui põletabki end liigselt ära, et kas seal leidub Taimaal häid põletusvastaseid kreeme? Või ei ole see päike seal nii ohtlik ?

to: rubiin

Päike on ohtlik igal pool. Ka Tais ja ka kerge vinega. Kui lähed äraantava pagasiga, torka kaks pudelit (enne ja pärast) sinna ja sa ei pea kohapeal muretsema, kus ja mis. Kohapealt saab vähemalt suurematest kohtadest ikka, turiste palju ja nõudlus ju olemas :)

Kasutage kohaliku kookoseõli.Liitri saab umbes 400 kohalilu eest ja peaks jätkuma paariks nädalaks kahele.

kahe apteegi vahe Patongis ei ületa sadat meetrit, nende vahel veel paar minimarketit. Kõigis neis on igatsugu kreeme lademeetes.
Mina muidugi panin tähele, et paike hakkab peale ka ilma kreemita :)

Ja ivo. Milleks kookosõli? enne või pärast?

Enne kindlasti ja pärast ei tee ka paha.

Olen nüüd kohal juba 3 päeva ja muljed sellised, et päikesekreemi võtsin kaasa, kuid siin kohapeal päevituskreemidel on 300 kuni 500 kohalikuni - rahavahetus kurss 1 eur on 36,4 kuni 39,8 st et ennem kui keegi tulevikus raha hakkab vahetama, siis tasuks terve küla läbi käija ;). Toidud siin 120 kuni 380 bth.
Mukdara hotelli rand korralikum kui teiste lähedalolevate hotellide randadel. Khao Lak sobib hästi laineritele
Massaazid Tai massaaz 250 kuni 350 bth ja aroomi massaaz 300 kuni 500 ( mida odavam massaaz seda kehvem - täna kogetud kolmas kord ja ütleks, et neist kolmest kõige kehvem oli see odavam.
Homme Phuketi ..... ;)