Tallinn - Alicante

Tere kõik forumi kasutajad. On plaan sõita Hispaania ida-rannikule Alicante linna ja uurin selleks erinevaid võimalusi. Kes vähegi oskab hüva nõuga abiks olla, see palun aidake.
Ühe võimalusena mõtlen ise lennukiga Barcelona ja sealt siselennuga edasi Alicante.
Kui oskate kuidagi minu valitud viisi kommenteerida või muid lahendusi pakkuda, siis kõik arvamused on teretulnud.

Mina käisin paar aastat tagasi Alicantes, võin sulle igasuguseid asju rääkida selle linna kohta:)
Sõitsin Easyjetiga läbi Valencia. Kui viitsid seigelda ,siis pole easyjetil viga midagi. Läbi Londoni läheb ka sama lennufirma ning otse Alicantesse. Valenciast läksime meie bussiga Alicantesse. Oli teemist küll ,aga asi oli väärt, me olime sellised seiklejad ja meile sobis:)

Kui soovid vee linfot, siis anna teada siin:)

sõitsin kunagi ammu CZA-ga läbi Praha Madriidi ja sealt siselennuga Alicantesse (Iberia). Bronnisin pileti Iberia kodukalt ja oli odavam kui oleks olnud rongiga sõita.

Mina kasutan ka seda voimalust sõita Tallinn-Barcelona ja Barcelona-alicante Väga normaalne

Meie sõidame augustis ka sinnakanti,piletid ostsin märtsis Riia-Bremen-Murcia s.o. 140km Alicantest lennujaam San Javier.LENNUFIRMA RYANAIR.
3 piletit edasi-tagasi 7000.-eek.Võib ka proovida Sterlinguga läbi Stockholmi,või Riiast Frankfurti või Kopenhaagenis ümberistumisega.Tallinnast saab Tallinn-Oslo-Alicante Bookinghaus pakub, samuti Reisieksperdi leheküljelt, maksumus on kindlasti praegu laes.

Proovida võib ka Valenciasse,sealt Alicantesse kas bussi või rongiga.
Murciast võimalik minu andmetel Alicantesse sõita bussiga ainult homikupoolikul, õhtul tuleb võtta rendiauto.Vaatasin Ryanairi leheküljelt, augusti alguseks piletid peaaegu välja müüdud.Kõige parem on otsida lennufirmasid nii, et võtad Alicante lennujaama lehekülje ja vaatad, millised lennufirmad sinna lendavad.Inglismaalt on lihtne lennata,sealt tulevad lennukid nagu taksod.

Otsige Ryanairi lehelt, leidsin augusti alguseks pilet ühele Riia-Bremen-Murcia 3400 EEK, Estonian Air - väga ebakindel, kui lend hilineb, mida hakkad peale Barcelonas?

Tänan kõiki,kes siiani oma arvamust avaldanud.Kaalun ka varjanti läbi Helsingi ja Oslo.Aga paganama raske on olla Vantaa lennujaamas 06:15 väljuvale lennule.Ehk siis veeta öö lennujaamas võibolla?

Igatahes kõik ideed on oodatud.

leidsin lennuhinna stockholm(arlanda) - alicante-stockholm lennufirma sterling 5.8.2007 6.55 - 10.50
4.8.2007 16.20-20.10
20.8.2007 11.25-15.25
hind ühele edasi - tagasi koos maksudega 4726SEK

...käisin mõni aasta tagasi "jalgsi" - läksin 100€ taskus, tagasi hakkasin tulema ühega, aga ära käisin. Valiku vabadus.

käisin umbes aasta tagasi, augustis alicantes. nüüd lähen augustis jälle tagasi. kõige lihtsam on ikka tln-barcelona, barcelona-alicante, lennukiga. lennukiga sõidad ainult 1h alicantesse, rongiga -5h! ja pileti hinna vahe pole ka nii suur

Endal ka plaan minna septembri lõpus Alicantesse. On keegi hiljuti käinud, mis hinnaga ja mis marsruudiga sinna ja tagasi saanud? Ise hoian TLN-Barcelona hindadel koguaeg silma peal. Sealt edasi plaaniks rendikaga edasi sõita.

Ise lähen uuesti oktoobri lõpus. Kaalusin võimalust otse kohale lennata, kuid loobusin kahel põhjusel - kas tuli piletihind jube kirves või tuli veeta öö kuskil lennujaamas. Seega jäi minu puhul ikkagi TLL-BCN ja sealt rendiautoga edasi. Kui sa just üksi ei lähe, siis rendiauto tuleb igati mõttekam, kui otsida muud võimalust edasisõiduks.
Kui lennuplaanidest otsid, vaata ka ümbruskonda nt. Murciasse minevaid lende.

Minge Riia kaudu. Edasi-tagasi näiteks 1 inimesele on 1600 krooni. Ei mingeid ööbimisi lennujaamades.

Käisime eelmisel suvel sõbraga. Olid olemas Interraili piletid, seega võtsime Barcelona - Alicante rongi. Aega kulus, aga kohale saime. Soovitaks rongisõitu esimeses klassis.

Mis firma pakub 1600.- ? Selle võtaks kohe ära.

Pane www.skyscanner.com, seal tulevad erinevad hinnad erinevatel päevadel. Vist oli Ryanair

1600 on üks ots :D Normaalsete lennuaegade puhul, kui ei tahad ööd lennujaamas veeta, tuleb skyscanner'ga kokku ikka ca 3400 kr per inimene. Samas on Ryanairil pidevalt igasugu kampaaniaid, vahel võib ju näkata. Edu!

Vaata näiteks sealt Ryanairiga:

minek 20.oktoober
10:30 RIX- 18:30 ALC (läbi Stockholmi)- 2 lendu kokku 45,64 eurot

tagasi 30.oktoober
12:00 ALC- 20:00 RIX (läbi Milano)- 2 lendu kokku 62,91 eurot

Kokku liites edasi-tagasi lennud 108,55 eurot. Sinna siis lisandub lisakohvrid.

Ise sai käidud see nüüd juulis lufthansaga Barcelonasse ja sealt rendiautoga Alicanteni ning sealt tagasi lennukiga http://www.vueling.com 25EUR per face tagasi Barcelonasse.
Aga kas sama firma ja Eairi abil läbi Pariisi otse Alicantesse ei saa ka või?