Tallinnast häälega Pärnusse ja edasi Riiga

Olen minemas Tallinnast häälega Pärnusse 12.11.09 ja sealt edasi häälega Riiga 13.11.09 ning tagasi 15.11.09 Riiast Tallinna.
Mis kell on hea hääletada Tallinnast-Pärnusse, mis kell samas on hea hääletada Pärnust-Riiga (kui kohale pean olema hiljemalt kell 14.00- 13.11.09 Riias?
Mis kell on hea hääletada tagasi tulles?
Palun andke nõu jne.

Hääletamise puhul on vastused küsimusele, mis kell on hea hääletada, puhas spekulatsioon :) Varu endale piisavalt aega, kui tead, et sul on kella peale minek. Ja vali hea koht alustamiseks, ehk siis ära hakka hääletama nt. kesklinnas, vaid mine nii kaugele linna lõppu ja õige tee äärde kui võimalik. Soovitan valmistada ka sildi selgelt kirjutatud sihtkoha nimega.

Ei saa hääletamis mõttest aru ,kui praegu bussi pilet Riiga maksab 99 krooni.

Maanteeromantika vist on see mõte :D

Tallinnast soovitan mina hakata hääletama Pärnu poole kusagil kella 16.00-i ajal Viljaku peatusest natsa eemalt... ise olen sealt mingi poole tunniga minema saanud.Muidugi on ka hädaohuks see et saad kuni Haru teeni...Sealt on vähe jamam edasi liikuda :(
Pärnust Riiga ma pole erilist vahet täheldanud et mis kell minema liikuda...
Tagasi tulekuga on sama et nagu erilist vahet pole mis kell sa näppe loopima hakkad... Igatahes edu...

Kas on veel infot jagada selle 99-kroonise pileti kohta? Kas neid mitte vaid septembris loetud päevadel Eurolinesi öömüügi käigus ei saanud osta?