Talvel päikese alla (Euroopas)

Tere, oskab keegi soovitada ilusaid sooje kohti, kuhu talvel minna Euroopas?

Malta ja Küpros on käidud. Küpros meeldis väga, Malta oli okei. Peamiselt tahaks näha ilusat loodust ja vaatamisväärsusi. 
Tänud!

Costa del Sol peaks olema samuti üks soojematest ja huvitavamatest kohtadest. Malaga, Marbella. Ise käinud veel pole, aga on soovitatud üheks talvisteks sihtpunktideks Euroopas.

Madeira on kahtlemata üks ilusama loodusega kohti Euroopas. Rannaelu seal pole, kuid selle asemel on tuurid saare peal ( või siis võtta ise rendiauto ) 

Temperatuurid on 12-20 kraadi. 

Huvitav olen just kuulnud, et Malaga ja selle ümbrus pidavat olema suhteliselt räpane ja kole. Samas ei oska ümber ka lükata kuna endal kogemus tollest kohast puudub. Madeira on hea pakkumine, võtan kindlasti arvesse!

Kui soe peab olema ja, mis kuudel sa minna tahad? Ja mis on sinu jaoks vaatamisväärsus?


Noo tsärgi soe võiks ikka olla, ala 20kraadi kanti. Esialgu plaanis minna veebruari alguses, aga võib ka kuni märtsini lõpuni lükata. Midagi spetsiifilist ei otsi, aga eks tore ole näha ilusaid mägede vahelisi apelsini orge või vanemat arhitektuuri. No näiteks Malta/Gozo tundus liiga kõrb minu jaoks ja ainukene asi oli Valletta ise mis oli tõeliselt ilus ja huvitav.

Praegu tundub, et siis kas pigem tempi pärast Kanaaridele või Madeirale, samas palju head kuulnud ka Baleaaridest aga seda peaks siis rohkem vist kevadel külastama?

Madeira ja Kanaarid. Eelistaksin Madeirat, lihtsalt selle ilu ja hea toidu pärast. Samas on seal ka külmem. Veebruaris käisime ja oli max 20. Ise veedame tavaliselt jõulud ja aastavahetuse Kanaaridel - ilm 23-25.

Mallorca on imeilus, kuid me käisime Märtsis ja see oli totaalselt surnud, nagu kummitustesaar :) Lisaks oli jahe.