Tansaania e-viisa nüüd saadaval

https://eservices.immigration.go.tz/visa/Ei leidnud foorumist eelnevat viidet ja kuna on suhteliselt uus asi, siis võib-olla uudiseks reisisõpradele. Nüüd siis võimalik teha eVisa Tansaania külastajatele.

1
2

Proovisin ja jäin toppama, kuna nõuti lähimat saatkonda, kus viisat töödeldakse.  Kui keegi on selle läbi teinud, siis ootaksin kogemuste jagamist.

0
1

Currently, visitors who can make electronic applications are only those entering Tanzania through the following 5 Entry Points; 1. Julius Nyerere International Airport (JNIA) Dar es Salaam (ehk siis DAR), 2. Kilimanjaro International Airport (KIA), Arusha (JRO); 3. Abeid Amani Karume International Airport in ZANZIBAR (ZNZ); 4. Namanga Border from Kenya and 5. Tunduma from Zambia.

VOA peaks endiselt kehtima. Ordinary single entry visa is issued at any Tanzania Mission abroad or at any official entry point into Tanzania boarder. Arvan, et lähima saatkonna nõue tuleneb sellest: Applicants may as well be required to visit the nearest Tanzanian Embassies or Consular Offices for interviews. Ehk siis formaalse nõude täitmiseks tuleb taotlusesse panna lähim Tansaania saatkond, mis asub Stockholmis. 

0
0

Kas on vajalik, kui lennujaamas saab ära teha?

0
0

Põhimõtteliselt pole. Põhiline ohukoht on Tallinna lennujaam, kui see info kunagi poole aasta pärast sinna jõuab ja leti taga paavsti ülemus juhtub olema.

1
0

Vaatasin, et sellel blanketil tahetakse väga palju infot ja kõik lahtrid on punase tärniga. Alustades isa ja ema nimest, töökohast, info kohaliku vastuvõtja kohta jne. Hotelli nime? Aga kui ringi rända, on neid ju mitmeid??? Mitu lehekülge!!!

0
0

Siis on klassikaline Aafrika - küsime igaks juhuks informatsiooni, mis kedagi ei huvita. Hotelli võib küll täitsa suvalise panna. Vastuvõtja kohale võib panna independent või midagi. Peaasi, et tühje kohti ei oleks.

1
0

TEHTUD! Eile saatsin  ankeedi ära ja täna sain juba elektroonilise viisa,Kokku kolm lehekülge; viisa garantiikiri,  triipkoodiga Viisa vorm ja maale saabumise vorm, mis tuleb enne ära täita.

1
0

Kilimanjaro lennujaamas on eraldi koht kust saab e-viisaga läbi, ei pea järjekorras seisma koos viisa tegijatega. Üldiselt on suur ajavõit.

0
0

Me maandume Dar Es Salaamis.  Loodan,et seal on samamoodi Edasi läheme Precision Airiga.

0
0

Kas on võimalik, et nädalavahetusel on server maas. Ei saanud eile ja täna teha. Lööb ette Error 500

0
0

Ei usu. Minu reisikaaslane tegi pühapäeval  taotluse ja kõik toimis. Saatke küsimus meilile [email protected]

0
0

Palju õnne meile, räägiti siin, et saab järgmisel päeval kätte, aga kui ei saa.... Tuttav tegi eelmisel neljapäeval ja vaikus. Ise tegin täna ja peaks reedeks hiljemalt saama, sest laupäeval start. Kas pean ostma sealt uue viisa, kui ei jõuagi kohale???

0
0

Minge visa lehele. Vajutage nupule Visa Status. Sealt peaksite infot saama.  Mina sain küll järgmisel päeval viisa. Minu reisikaaslane kes tegi pühapäeval sai teisipäeva pealelõunal. Kui neljapäevaks ei ole viisat, siis saatke küsimused  [email protected].  Minu kirjal oli see meili aadress, juhuks  kui on küsimusi.

0
0

Kellelgi hiljutisi kogemusi Tansaania e-viisaga, eelkõige saabudes Zanzibarile?Jaanuari algul lendan Johannesburgist Zanzibarile, tea kas on lihtsam/kiirem protsess see e-viisa eelnevalt teha või piiril sull lauale panna ja tempel passi?

0
0

Aafrikas, ka Tansaanias ja Sansibaril ei kulge miski lihtsalt ja kiiresti. Kui kellegil on midagi lihtsalt ja kiiresti läinud, siis juhtus olema  enam-vähem ainukene kiirelt toimetav ametnik  tööl. Ülejäänud venib mõnusalt.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased