trip-krainetrip-ukraine-dark
Tartu lennujaam

Tahtsin uurida teadjamatelt, kas Tartu lennujaamas on olemas ka mingi algeline suveniiri pood/tax free? Küsimus lähtub sellest, et mul on plaan ainult käsipagasiga Tartu-Riia-Edasi kaugemale reis teha, aga tahaks külakostiks viia Vana Tallinnat. Lätlased seda ilmelt Riia lennujaamas ei turusta, aga ka Tartus on mingi pisikegi putka, kust seda leida võiks?

Paaril korral olen Tartu lennujaamast startinud. Seal on pisike kohvik, kuid suveniire ei ole märganud. Lennujaama kodulehelt kah midagi sellekohast ei leidnud.

http://www.tartu-airport.ee/services/

Leidub Lätis ka. Pole päris kindel, kas just Latvijas Balzamsi poodides, aga näiteks Riia bussijaamas ja täiesti suvalises Rujiena supermarketis olen näinud küll. Hind Eesti omaga võrreldav.

Vana Tallinna maitse on muuseas võrreldes sellega, mis oli 1980-ndatel aastatel, täiesti alla käinud.

Kui tellitud, siis teine asi, aga muidu minu sõbrad-tuttavad imestavad, miks neile Eestist külakostiks pidevalt Vana Tallinnast viiakse :) Et ei ole joodav ju :P

Mesi on teine populaarne kingitus, mida ühel oli 5 purki kapis :) Kõik külakostiks todud.

Jap, tellitud neh.. Aga veidi nüri, kui ainult selle pärast peaks Air Balticule 30 EUR maksma, et ühe pudeli pärast kott kahel lennul alla saata. Riia lennujaamast on vist aga veits naiivne loota Vana Tallinnat leida? Ilmselt on seal ikka kõik Riia Balsamit täis?

Kus see Kuskil Kaugemal sul täpselt on? Kui väljaspool Euroopa Liitu, siis võta lahti

http://www.riga-airport.com/en/main/passengers/services/airport-shopping/passenger-area

ja kuku muudkui helistama. Kulutad telefonikõnede peale kindlasti vähem kui 30 eurot.

"Elvi" kauplustes on Vana Tallinn silma jäänud. Hinda ei tea, kuna ostnud seda kraami pole.

Küsi, kas Tartu lennujaam kohvik sulle terve pudeli müüb (ja mis hinnaga). Või võta kaasa 5 minipudelitäit :)

Tartu lennujaamas pole mitte midagi, isegi mitte sularahaautomaati, poest rääkimata. Riia lennujaamast saab Laima Tallinna pildiga shokolaade ja Vana Tallinnat, Viru Valget ka.

Suured-suured tänud vastuste eest!