Taskuraha Mehhikosse

Plaan minna kiirele rannareisile Cancuni. Asun siis hetkel ise Londonis. Pole aga aimugi, palju seal n2dalaga raha kuluda v8iks, kui arvestada, et reis on all inclusive, tahaks ikka midagi aktiivset kohapeal teha ja ka 88elu n2ha. Kas keegi oskab enda kogemusi jagada, palju raha kulus reisi jooksul ja, kui kallis on elu seal?

Mul kulus 3 nädala peale 21000.- Sinna sisse kuulusid ööbimised, 1 siselend, 3 sõitu ööbussis, kohalik transport, tripid-ekskursioonid, vaatamisväärsused, söök-jook, suveniirid-kingid, 8 sukeldumist.

kohapeal 2 nädalat (ka all inclusive), vahetasime kahe peale 500 naela ehk 1000 dollarit. Jai isegi rohkem kui 100 dollarit jargi. Syya ei ostnud yldse, juua ka mitte (hotellis koik olemas). Paar ekskursiooni tegime (Chitzen Itza, Tulum, Xel-Ha), pudi padi sai ostetud, tippi visatud, paar kingitust kodustele, parasailingut tehtud. Häda käes saab ju alati atm-ist raha krabada.

tuttav tekst, oleks tahtnud ise sama kirjutada :D tervitades ;)

Söök restoranides natuke kallim kui Eestis. Baarides aga odavam, maksad ühekordse pileti, "Coco Bongos" vist oli 350 peesot, saad vip alasse ja jood, mida ise tahad (st. enam maksma ei pea). Oihh tahaks isegi sinna tagasi minna.

Cancun ja Playa del Carmen on ühed kallimad paigad, kulutamisvõimalusi on küll-ja-küll :). aga ei midagi ehedat. Ise ma neid ei oska hinnata (lausa jäledad), neist paikadest eemal meeldis väga-väga.

Mexico slummid on ka ühed äärmiselt ehedad kohad, kas sinna ka ehedusejahil jõudsid? ;)

aga noh, kui sa juba peale käid :), siis minu highlights: El Panchan (Palenques), San Cristobal, ja Tulumil polnd ka viga (lihtsalt puhata oli seal mõnus)

Meil kulus kahepeale 19000. Selle hinna sees oli ka õhtusöök Londonis enne reisi (ca 800 eek) ja 2 ööd Kuubal koos majutuse ning hommikusöögiga (ca 7000 eek kahepeale). No ja muidugi kohustuslikud suveniirid. Ka meil oli all inclusiveja sellest kasutasime me 100% vaid hommikusööki. Kui sattusime lõuna ajal ja õhtusöögi ajal mujal olema, siis sõime mujal.