Thailand Pass

Kas keegi oskab nõu anda Thailand Passi täitmisel. Vaktsineerimisinfo lehel  nõuab sertifikaati nii 1. doosi kui 2. doosi kohta. Digiloos loodaval sertifikaadil ei ole näidatud ju 1. doosi (on lihtsalt info , et oled vaktsineeritud 2/2 ja millal). Kuidas lahendasite?

1
23
...
37

Panin mõlemasse kohta ühe ja sama sertifikaadi ja asi toimis.

2
0

Soovitav panna ka sama QR code mõlemasse, esimese korraga ise ei teinud, pole 7 päevaga isegi ära vaadatud, tegin uue kuhu panin QR code ja automaatselt pass käes

1
0

Digilugu'sse sisselogides on avavaates ilusti olemas link IMMUNISEERIMISPASS. Sinna klikates muuda leht inglise keelseks ja prindi (Thailand Passi jaoks söödavasse formaati). Seda kasuta siis 1. doosi dokumendiks. Teise doosi dokumendiks pane seesama + EU vaktsineerimispass QR'ga.

Jah, nagu eelkõnelejad räägivad, on piisanud ka mõlemasse QRga EU passi lisamisest, aga mõnel juhul on tekkinud probleem, et kui hakatakse väga kontrollima, siis 1.doosi kuupäeva sellest ei avaldu ja vaktsiini partiinumbrit samuti mitte (mis peaks siis vaktsiini QRga võrduma mõne riigi puhul).

Tai asjaajamise moto: Mida rohkem paberit, seda puhtam pe**e!

2
0

Tere.

Minul ei vedanud. Tegin kõik nii nagu "reisi targalt" kirjas. Valisin nimekirjast sha+ hotelli, hakkasin passi täitma aga kui jõudsin leheküljeni mis vajas hotelli sisestust siis seal nimekirjas seda hotelli pole ja edasi minna ei lase.

Mida see siis tähendab, peab valima hotelli "thailand pass" nimekirjast?

Täiendatud: Tänan Alari, valides "other" läks läbi.

0
0

Marko, oled sa kindel et regioon oli õige seal valikus? paljud hotellid on sama nimega põhimõtteliselt aga regioon teine, muidugi võid sa hotelli osa täites panna asutuseks Other ja siis täita hotelli nimi ja aadress.

1
0
0
0

Marko, hakka käsitsi ise sisse trükkima hotelli nime, siis ta leiab selle ise sealt ülesse. Kui ei leia, siis pisut jama vist jah. Minul ka polnud algselt nimekirjas, toksisin esimese sõna ja kohe tuli hotell ette.

1
0

Praegu tasub passiga paar päeva oodata, nagu näha siis kaotavad selle PCR + Hotelli paketi üldse ära ja jääb kiirtest ainult lennujaamas

2
0

Alates 16 detsember on uued reeglit, nagu kirjutas Alari.., loodame, et nii see jääb:)

0
0

Passi taotlemisel max 40 päeva varem. Kas see 16 detsember toob head uudised või hoopis halvad, arvestades uut paanikat.

0
0

Kui kiiresti pärast Thailand passi tegemist selle kätte saab?

Kas lähebki reaalselt 7 päeva või tuleb see kiiremini?

0
0

Max 7 päeva väideti. Alguses vähemalt oli probleeme ja oli neid, kes tegid mitu taotlust.

0
0

Kuidas Thailand Passi pikendada saab? On selle jaoks mingi protsess?

Turistiviisa tuleb muidu vist iseenesest enne riiki sisenemist taotleda. Aga mis siis teha, kui oled juba riigis TP-ga sees?

0
0

Ma arvan, seda ei tule pikendada, see on ainult sissepääsuluba. Kohapeal pikendad ainult viisat vajadusel.

0
0

@s6ber kurk

Mul läks läbivaatamisega ala 5 sekundit kui panin vaktsiini QR koodi, enne seda tegin ilma QR panemata ja ei vaadatud isegi 8ndal päeval veel üle.

1
0
1
23
...
37
Lennupakkumised
Reisikaaslased