trip-krainetrip-ukraine-dark
Thailand Pass

Kas keegi oskab nõu anda Thailand Passi täitmisel. Vaktsineerimisinfo lehel  nõuab sertifikaati nii 1. doosi kui 2. doosi kohta. Digiloos loodaval sertifikaadil ei ole näidatud ju 1. doosi (on lihtsalt info , et oled vaktsineeritud 2/2 ja millal). Kuidas lahendasite?

Panin mõlemasse kohta ühe ja sama sertifikaadi ja asi toimis.

Soovitav panna ka sama QR code mõlemasse, esimese korraga ise ei teinud, pole 7 päevaga isegi ära vaadatud, tegin uue kuhu panin QR code ja automaatselt pass käes

Digilugu'sse sisselogides on avavaates ilusti olemas link IMMUNISEERIMISPASS. Sinna klikates muuda leht inglise keelseks ja prindi (Thailand Passi jaoks söödavasse formaati). Seda kasuta siis 1. doosi dokumendiks. Teise doosi dokumendiks pane seesama + EU vaktsineerimispass QR'ga.

Jah, nagu eelkõnelejad räägivad, on piisanud ka mõlemasse QRga EU passi lisamisest, aga mõnel juhul on tekkinud probleem, et kui hakatakse väga kontrollima, siis 1.doosi kuupäeva sellest ei avaldu ja vaktsiini partiinumbrit samuti mitte (mis peaks siis vaktsiini QRga võrduma mõne riigi puhul).

Tai asjaajamise moto: Mida rohkem paberit, seda puhtam pe**e!

Tere.

Minul ei vedanud. Tegin kõik nii nagu "reisi targalt" kirjas. Valisin nimekirjast sha+ hotelli, hakkasin passi täitma aga kui jõudsin leheküljeni mis vajas hotelli sisestust siis seal nimekirjas seda hotelli pole ja edasi minna ei lase.

Mida see siis tähendab, peab valima hotelli "thailand pass" nimekirjast?

Täiendatud: Tänan Alari, valides "other" läks läbi.

Marko, oled sa kindel et regioon oli õige seal valikus? paljud hotellid on sama nimega põhimõtteliselt aga regioon teine, muidugi võid sa hotelli osa täites panna asutuseks Other ja siis täita hotelli nimi ja aadress.

Marko, hakka käsitsi ise sisse trükkima hotelli nime, siis ta leiab selle ise sealt ülesse. Kui ei leia, siis pisut jama vist jah. Minul ka polnud algselt nimekirjas, toksisin esimese sõna ja kohe tuli hotell ette.

Praegu tasub passiga paar päeva oodata, nagu näha siis kaotavad selle PCR + Hotelli paketi üldse ära ja jääb kiirtest ainult lennujaamas

Alates 16 detsember on uued reeglit, nagu kirjutas Alari.., loodame, et nii see jääb:)

Passi taotlemisel max 40 päeva varem. Kas see 16 detsember toob head uudised või hoopis halvad, arvestades uut paanikat.

Kui kiiresti pärast Thailand passi tegemist selle kätte saab?

Kas lähebki reaalselt 7 päeva või tuleb see kiiremini?

Max 7 päeva väideti. Alguses vähemalt oli probleeme ja oli neid, kes tegid mitu taotlust.

Kuidas Thailand Passi pikendada saab? On selle jaoks mingi protsess?

Turistiviisa tuleb muidu vist iseenesest enne riiki sisenemist taotleda. Aga mis siis teha, kui oled juba riigis TP-ga sees?

Ma arvan, seda ei tule pikendada, see on ainult sissepääsuluba. Kohapeal pikendad ainult viisat vajadusel.

@s6ber kurk

Mul läks läbivaatamisega ala 5 sekundit kui panin vaktsiini QR koodi, enne seda tegin ilma QR panemata ja ei vaadatud isegi 8ndal päeval veel üle.

ka mina sain 5 sekiga. Nüüd hakkasin sõbrale ka tegema ja ei lasknud, sest kui sisened Taisse alates 15 dets., siis ei saa enne 01.12.21 passi täita

Ma sain ka üsna kiiresti automaatkirja, et taotlus käes.

@alari - või said passi juba nii kiiresti kätte?

 Mind huvitab kas nad annavad teada kui midagi on vaja parandada. Vaktsiini qr läks ka taotlusesse. Minu tripp toimub enne 16. detsembrit.

@s6ber kurk 

Jah automaatselt tuli pass kohe sellele teatele järgi ja järgmine päev oli ka nädal varem tehtud taotluse aktsepteeritud. 

Kui midagi vaja parandada siis seda sa näed kui kontrollid oma taotluse seisu seal lehel.

hei.

täidan seda passi ja jõudsin provintsi valikuni. plaan on otse saarele minna (koh chang), aga Trati provintsi ei ole valikus üldse. keegi oskab miskit soovitada? teine teema on selles, et vajalik teha bronn SHA+ hotellis ja maksta kohe ka PCR testi eest. kas seda saab läbi bookingu v agoda?