Titanic beach spa & aqua park Hurgadas

Tere reisuhuvilistele. Kange soov on jagada natuke tähelepanekuid pealkirjas oleva hotelli kohta. Hotell ise ilus, super, aga teenindus pani mind pahameelest kirjutama. Olime siis seltskonnaga detsembris sel aastal 10 päeva selles hotellis, otsustasime end ka spas lasta hellitada ja võtsime maniküüri ning pediküüri. Seal toas toimus kõik korraga, juuste lõikus, maniküür, pediküür, silmade värvimine, kosmeetilised protseduurid näole. Hügieeninõuetest ei teadnud nad midagi, ühe ja sama juuksemasinaga lõigati kõigil meestel juukseid, neid vahepeal desinfitseerimata. Pediküür tehti põlve otsas, kapi taga pimedas. Minu jala alla pandi see sama rätik, millega oli eelneva kliendi jalgu kuivatatud. Lihtsalt raputati pediküüri jäänused maha. Küüne ja naha tangide puhastamist ei tasu vist mainidagi.Tagatipuks lõigati mulle kanda sisse ja päris sügavalt. Selle peale ütles teenindaja lihtsalt sorry ja näitas käega, et kui ma ühe öö ära magan, siis on kõik korras. Täna möödas kolm päeva, mu jalg veritseb endiselt ja põletik on korralik sees. Maniküürist ei tasu rääkidagi. Ka minu 6 aastane lapselaps lakib küüsi paremini, kui seal. Igatahes võtsin nende"kunstiteose" toas kohe maha ja lakkisin ise uuesti. Koristaja ei saa aru, kui uksel on silt "do not disturbe", jalutab sisse, sahmerdab, teeb asja tagasi tulla, tikub ligi. Sõpradel lausa kasutas lõhna ja higipulka. Basseini ääres võid oma jooke ootama jäädagi, vaatamata sellele, et jätsime korraliku jotsi. Kui lõpuks ise järgi läksime, siis nimelt valati väikestesse ja laiadesse klaasidesse ning öeldi veel, et tahan näha, kuidas sa need ära viid. Lõppkokkuvõttes oli siiski mõnus, päike paistis, soe, giid oli lahe ja väga asjalik. Soovin kõikidele reisijatele ilusat puhkust.

1
2

Silmaringi laiendamise mõttes: Aafrika SPA`des pole olnud ja ilmselt ei saagi ennast mitte kunagi "hellitada." Aafrikas käiakse "karastumas!"

3
0

Huvitab, kuidas Titanicus need atraktsioonid jms olid... ?

0
0

Olen selles hotellis olnud perega kahel aastal. Esimesel korral oli bassein soojenduseta, teisel korral aga soe (märtsis). Veepark on laste lemmik! Teisel korral oli tõstetud turvanõudeid: iga liumäe peal kontrolliti kahtluse puhul lapse pikkust ning "allameetrimehi" lustima ei lubatud. Neile oli õnneks suur liumägedega väga soe titebassein. Täiskasvanute lemmik oli paadisõit voolukanalis, aeg-ajalt olid sealsed järjekorrad nii pikad, et viimased jäid aja lõppedes lõbust ilma. Ööbisime peretubades, mille terrassilt sai muruplatsile ja siis lastebasseiniossa. Külmkappi pandi iga päev pudelivett ning karastusjooke (Cola ja Sprite), kuid neid kõiki me ära tarbida ei jõudnud.

Soovitan eriti kooliealiste lastega peredele.

1
0

Märts 2015 koolivaheajal sinna minek Titanic Palace küll

0
0

Iluteenustega on Egiptuses paraku nii, et need kõlbavad tarbida ainult eriti heade-kallite hotellide spades, kus teenindavad kas Kagu-Aasia neiud (Sri Lanka, Tai jms) või siis kontrollitakse, keda tööle võetakse. Ja teenused maksavad sama palju kui Eestis, kui mitte rohkem. Egiptlased on kõik iseõppinud, mingi salongis paar nädalat (jah!) stazheerinud ja metoodika on ilmselt nagu Nõukogude Eestis 1970ndatel. Terasest abivahendid ja karmid võtted. Sekka juhtub siiski ka sündinud andeid, eriti juuksurite poole peal. Föönisoeng ei maksa peaaegu midagi - 3-4 e, kui pesta ei lase, ehk et seda võiks küll puhkuse puhul kasutada ja õhtusöögil korraks päeva jooksul ka särada ;) kasvõi iseenda jaoks. Kuid siis ei maksa ka oodata steriliseeritud harja vms.

1
0

Meil ka minek veebruaris..aga kas muidu hotelle ok?kuulub ikka nende tärnde hulka nagu lubatud?eriti nöudlik pole, aga tahaks puhata :) iluprotseduure ei vöta, olen korra egiptuses vaid "depilatsiooni" näole vötnud, ja see oli super.Kulmusid pole ykski eesti kosmeetik nii piiranud, et oleksin sama rahul olnud :) aga siis infot veel Titanic spast?????

0
0

Hotell (Titanic Palace siis) on ok ja väga suur. Rannast retseptsiooni on ca 400 m. Enne ikka mõtled, kui niisama toa vahet jooksma hakkad. Puhtus on, teenindus on, aga veidi pead neid ka ise peale passima. Mingit müügimeeste tüütamist ma ülemäära ei täheldanud ja paljukirutud vene turist pidas ka end ülal. Veepargi osa hea, ka oma vigadega, aga kaua sa seal ikka sulistad. Spas ma ei käinud, ei viitsinud massaaži võtta. Naiste asju ei tea ka seega kommenteerida. Kuna üldine teeninduse tase oli keskpärane, siis pole ka sealt midagi ülimat oodata. Sisenedes laemaale ja vanarooma kujukesi nähes püüdsin profileerida inimest, kes seda luksuseks peab.

Rand hea liivane, pikalt põlvini madal, mõõnaga päris paljas. Mööda muuli saad sügavamasse kaladega vette. Päike paistis, veidi tuult, tipp topp.

Kõige hullem asi seal on aga söök. Ma olen nõukogude taustaga kõigesööja, aga sealne viis tärni tekitas küsimusi. Iga päev üks ja sama (sain aru, et see on lisaprobleem) ning menüü oleks nagu selleks, et inimesi sealt minema ajada. Muna, pontšik, jääs hoitud viilutatud hall vorst, nadi juust, peoga midagi rohelist ja siis lahustuvat kohvi peale. No tegelt oli mõnes mõttes ok kah, aga kolme päeva pärast ma põgenesin kuskile mäkki ja Hard Rock Cafeesse, kuhu iganes. Lisaks on kahe hotelli peale vist 5 või rohkem teemarestorani, kuhu siis ühte sai tasuta end sisse broneerida. Kuna menüüs polnud hindu, siis ei saanudki aru, kas sinna niisama raha eest ka üldse minna sai. Toit oli parem, maitsega, aga päris asjast kaugel. Hiina restorani ukse kohal oli Jaapani lipp. Mehhiko restost tuvastasin tortilillat ette ja taha, muu oli "supp, liha, kala, jäätis". Hiinakast saime kevadrullidest lapsele kerge kõhuhäda, muidu taksojuhid väitsid, et on hea veega hotell – kõik pidavat just sellest tingimusest algama. Väiskem laps leidis lennujaamast maast šokolaadi ja pistis suhu ning oma käsi päris kogu aeg taskus ei hoidnud, aga ei juhtunud tema kõhuga midagi. Apteek samas hotellis, aga kauplevad krdid kõvasti.

Alkohol ostke mujalt, naljatopsides (väiksed) õlu oli kõige parem, aga muu paras jama. Baar näeb välja kuue plastpudeliga leti taga ja kahe õlleankruga kõle arusaamatu pikk lett. Meie mälupildi järgi baari sealt ei leia, sest kõigil on all inclusive ja siis mõistad selle tegelikku sisu.

Kokkuvõttes soovitan, mulle meeldis. Aga minge hotellist välja ka, eriti mujale sööma.

1
0

tänud Willem :)

0
0

Hotelli kiidetud ja laidetud, igast kohast kommentaare loetud....aga kas keegi ytleb, kas väljaspool ka midagi on. Et kui lihtsalt köndida, siis kuhupoole ja mida sealt toredat leida :)

0
0

No kiri ütleb et hotell asub keskusest nii palju eemal, siis erilist seal pole . Miskit kindlasti on aga saab ju bussiga keskuses käia. Mina ise lähen 19,02 aga hotelli olen alati võtnud keskusesse, mitte et shopata aga et õhtuti jalutada ja niisama jämmida. Olen kord olnud juhuse tõttu keskusest kaugel ja siis oli küll tunne et pane hõlmad vöövahele ja tõmba koju. Aga loodame et sul ilus reis tuleb !

1
0

U pooletunnise jalutuskäigu kaugusel (3,3 km) on Senzo Mall kaubanduskeskus, kus on ka kino ja McDonalds. Tee sinna on äärestatud nii vaba kui ka fikshindadega poekeste-apteekidega, saab kaameliga sõita ning viimase ~kilomeetri veab tasuta Senzo Malli rong. Snorgeldamist-sukeldumist pakuvad rannas kohalikud, laevad väljuvad hotelli kailt. Muidu on tegemist kõrbemaastikuga. Päris linna viib hotellibuss kaks korda päevas, aja saab broneerida ja maksta vastuvõtulauas.

1
0

Keskuste pole kaugle u 6 km , taksoga maksab 20-30 LE, seda pole ju palju!

0
0

Senzo Mall on päris suur kaubanduskeskus. Lisaks kinole, laste mängumaale ja riietele on seal veel erinevaid söömisvõimalusi ja ka suur toidumarket (a'la Prisma). Rongist, mis sinna sõidab, polegi kuulnud... Nüüd läheme küll Mamlouk Palace hotelli, millest Senzo on põhimõtteliselt üle tee :) aga kes soovib, siis vaatab ise mis keskusega tegu :) http://www.senzomall.com/

0
0

Nii, nyyd siis käidud :) köigile tänud eelneva info eest. Nyyd oskan ka ise söna sekka öelda. Soovitada vöib :)Hotelli territooriumil liikuda ruumi on, oli inimesi kes nädala jooksul väljas ei käinudki. Meie aga kyll. Kaubanduskeskus jah, see leida oli juba elamus. Kui Titanicust minna, siis tundub kyll et no kus see asub...hotellist paremale, ja muudkui mine ja mine, minu meelest see ongi yks esimesi teesid(asfalt) mis läheb vasakule, seal parkimisplats ja Kleopatra keskus nurgapeal. Ja sealt platsilt saime meiegi rongile :) see ka vahva, igas keeles pandi laule, päris löbus oli söita.Aga jala minnes picalbatrosi hotellini, sealt hoida paremale, siis vasemale kõrbe poolele :).Kõrb, tänavavalgustus, tühjus ja mingid ehitised paistavad, ja siis nurga tagant, oh imet--uhke kaubanduskeskus ja elu keeb :) Aga hotell suur, koos Palacega, mõlemas võib söömas käia. Õhtuti programmid, söök jummalast hea. Ei mõista torisejaid, kui sul on valikus nt kala, kana, loomaliha(need keedetud/praetud) jne..siis tekib kysimus, kas igapäev sööte köike, et valik jääb kesiseks??võib ju ykspäev kala, teine teine haut. liha, siis grillliha jne..Kõike on ja kõigile jagub. Lisaks 2 õhtusööki vabal valikul 2 eri teemarestoranis. Siis 1x massaazi tasuta inimese kohta, tegi kyll 10 min, aga hea oli :) mina olen rahul..ja juuksepesu 1x koos föönitusega, käige ära, ei kahetse :) Kui millegi kallal nurised, siis aind see, et nendes fuajeedes ja isegi disco-klubis võib suitsetada. Mina kui mittesuitsetaja, ei pea sellest eriti, sest samades ruumides on ju ka lapsed, niiet lastedisko ja issid-emmed laua ääres suits suus :) Aga muidu veepark, rand, basseinid, teenindus--toad puhtad, no on ok :)Soovitada julgen :)

1
0

Ja linnavahele pole tõesti palju taksoga sõita :)Ja õhtul ilusasse jahisadamasse jalutama :)

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased