TomTom Go720 ja Regio Atlas

Kas kellelgi on kogemust, kuidas saada TomTom Go720 gps-navigaatorit tööle Regio Atlasega ? Ühendan USB ära, kuid Regio väidab, et ei leia GPS seadet. Sama jama ka MS Autoroute-ga. Official driverid ja soft on (või vähemalt peaks olema) arvutisse kõik installitud..

Tüüpiline auto-GPS ei toimi arvuti küljes GPS-seadmena, ehk siis juhtme kaudu arvutisse GPS-i signaali ei tule.

autoroute 2007 juurde tuleb osta vastuvõtja. Elionis oli erinevaid pakkuda. Kuigi meil jooksis suvel kokku, Viin oli viimane, kus kaarti nägime. Järgmisel suvel katsetame jälle....

Mul jälle selline mure, et tahaks uuendada lääne-euroopa kaarti. Välist mälu ei saa käima ja sisemisele ei mahu. Palju pappi ja tunde on juba kulutatud:( Kas on kellelgi olnud sellist probleemi?

Välist mälu ehk siis SD-kaarti? Miks teda käima ei saa? Proovi siis mõnda teist kaarti.

TomTom Go 720-l on sisemisel mälul ruumi 2GB, Lääne-Euroopa kaart 830.2305 võtab kokku ruumi 1727,7MB. Seega peab see kaart sisemisele mälule kindlasti ära mahtuma.

Jah, lõpuks võtsime kõik muu maha sealt. Aga ikkagi veider , ta välist mälu ei tunnista kui tal selline võimalus olemas on.

Lõpuks mahtusid ära nii Ida- kui ka Lääne-Euroopa kaardid, aga kõik liigne staff tuli ära koristada.

Rändtirts, TomTom GO töötab suurepäraselt ka välise SD kaardiga. Siiski, et kasutada suueremaid kui 2GB kaarte, pead installeerima uuema Navcore, seda pakub välja ka TomTom Home rakendus. Enne on soovitav kogu olemasolevast Tomtomist teha varukoopia arvutisse. Seda mitte Home-ga vaid Windowsi failimanageriga, seejuures pead jälgima, et süsteemifailid oleks nähtavad.

Põhimõtteliselt on kaks viisi lisakaardi kasutamiseks. Kas kopeerid kaardikataloogi uuele SD kaardile ja muu jätad 720 sisemisse mällu (kaarte saab navis ümber lülitada) või kopeerid kõik sisemise mälu failid SD kaardi peale ja lased sinna ka uue kaardi. Kui süsteem on SD kaardil, siis boodib 720 alati sealt. Üldiselt tuleks kasutada 720-s nii kiireid kaarte kui võimalik, soovitavalt Class 6 kaarte.