Trenitalia rongipiletid

Kes oskab öelda, kas rongipiletid eelnevalt internetist ära ostes on tunduvalt soodsamad, kui kohapeal vahetult enne sõitmist osta? Marsuut oleks Stresa-Milaano.

Ostsime ka eelmisel korral internetist ja näitas, et muud välja müüdüd ja olime sunnitud I klassi piletid ostma, kohapeal selgus, et vabu kohti oli väga palju ja piletid oleksid odavamad ka tulnud.

Võib-olla oskab veel keegi Trenitalia pileteid kommenteerida, sest näiteks Hispaaniast hoopis vastupidine kogemus - ei julgenud ette ära osta ja kohapeal olid järel kõige kallimad piletid. Nüüd ei oska seisukohta võtta, kolme nädala pärast oleks rongisõit Malpensa-Veneetsia, aga lennuk on ka alati kerge loterii.

See on selline rong, kus keegi su piletile märgitud kohta ei austa. Mine istu suvalisse vagunisse suvalisele vabale istmele ja lase üsna peagi saabuval vormis härral endale pilet müüa. Võib ka muidugi ette osta.

Jah, Itaalias tasub piletid ette internetist osta. Nii Italo kui Trenitalia puhul. Ainult regionale rongidel pole vahet.

Üldiselt tasub pikema vahemaa puhul ette osta, sest meil sõbrannaga juhtus Genovast Milanosse sõites näiteks selline asi, et pidime põrandal istuma, sest kohad olid välja müüdud lihtsalt :D Milano-Genova piletid ostsime netist ja saime parema hinnaga ka.
Väiksemate vahemaade puhul ei ole oluline. Oleneb rongist ka, sest väiksemaid vahemaid sõitsime selliste rongidega, kus näiteks ei olnud kindlaid kohti ja rongid olid pooltühjad.

Aastaid tagasi sai Trenitalia kodulehelt piletid ostetud ja no ikka kordades odavam tuli, kui oleks kohapeal ostnud

Vaatasin oma eelmise aasta aprilli Bari piletite ostu üle. Tõesti saab Roomast sinna pileteid veel 9.-EUR nina/üks ots. Piletite müügiga alustavad nad 3(kolm) kuud varem ja Trenitalia lehe pealt. Superodavad on tavaliselt mõni päev müügis, vahel ka kauem. Odavate piletite puhul saab tavaliselt automaatselt kohad ja reeglina on need mitte akna all vaid vahekäigu ääres. Tasub piletite tellimine mõne muu aja jaoks peaaegu lõpuni viia, nii, et juba kohad on näha, selliselt saab kogemuse, kuidas asi käib. Aga valja ostmiseni ei tasu veel laskuda. Nagunii hoitakse valitud pileteid mõnikümmend minutit tellimise jaoks reservis. Järgmine päev võib uuesti proovida.
Meie saime täiesti hästi hakkama ja 18.- EUR kahe inimese eest u. 4-tunnise kiirrongi sõidu piletite eest pole just palju.
Öömaja leidsime päris raudteejaama lähedal Hotel Pensione Giulia di Francesco De Chirico, Bari, täiesti viisakas, hommikusöögiga, kõik lähedal, sest kavas oli käiaBari vanalinnas, rongiga Matera linnakoobastes või koobaslinnas ja Alberobello kivikatuseid vaatamas. Enne sai uurida kuidas lähirongid Barist käivad. Bari on selle poolest huvitav, et seal on neli! raudteejaama ühe platsi peal. Üks on peajaam, sinna saabub Roomast rong. Selle jaama tagumisel küljel maa all on jaam, kust lähevad rongid Alberobellosse Vaata:Bari to Alberobello - Alberobello Forum - TripAdvisor
www.tripadvisor.co.nz › ... › Alberobello › Alberobello Travel Forum
May 19, 2015 - So there is actually no train from Bari Centrale to Alberobello? Also, is ... Bari. Province of Bari, Puglia, Italy. Reply. Report inappropriate content.
Pole liiga täpselt maales. Pearaudteejaama ees platsi peal on veel kaks! jaama. Kui seljaga pearaudteejaama poole olla, siis ees, linna poole vasakul on jälle jaam, sees Infopunkt, saab kõike küsida, pole isegi itaalia keelt vaja osata, juhitakse Matera suuna jaama kassa ja perrooni poole - teisel korrusel ja kõrvaltänavalt treppi mööda saab Matera rongile. Tõeline Itaalia. Vaata:How to reach Matera - Timetable of Bus and Train ...
www.amoitaly.com/matera/access.html
To go to Matera by public transport, there are two ways; train and bus. The train of the private railway Ferrovie Appulo Lucane(FAL) starts from Bari, or there is .

Tagasi sõitsime üle Napoli, sest polnud seal pikalt olnud, ja piletid olid kohe tüki maad kallimad, sest odavad olid lihtsalt eest ära ostetud. Aga Napoli tasub ära ja Napolist saab veel igale poole - Caprile ja Vesuuvile ja Sorrentosse ja Amalfi randa ... jne, ja kõike kaunis lihtsalt rongi ja laeva ja bussiga.