Tshiili ja Peruu kaardid?

Kes juhataks mõnele netiküljele, kus on head Tshiili ja Peruu kaardid (kas siis lihtsalt arvutis vaatamiseks või ka välja printimiseks)? Olen otsinud, kuid pole eriti leidnud (va Lonely Planeti kodulehel ja Lan Chile'i lehel, kuid need ei ole piisavad). Tahaks oma reisiseltskonnaga veidi eelseisva tripi marsruuti paika panna, kuid seni netis leitud kaartidel on vaid üksikud suuremad asulad.

Esimene koht online-kaartide otsimiseks on lib.utexas.edu's asuv Perry-Castañeda kaardikogu

Ei hiilga need kaardid ei ülitäpsuse ega värskusega (Tshiili kaart 1974 :), aga see-eest on peaaegu kõik maailma riigid seal esindatud. Riikide juures tasub valida Shaded Relief kaardid, need on kõige suurema resolutsiooniga.

Tshiili kaart (gif) Peruu kaardid

Edasi hakkab juba hit-and-miss strateegia - Google otsing näiteks. Esimesel tulemustelehel tundus kõige asjalikum gochile.cl 5-osaline turismikaart.

Reisijututoa esilehel oleva Desteo lingi kaudu saab muide endale tellida ka Tsiili kohta reisimaterjale (umbes pooled on küll puhtalt firmade reklaambrozhüürid), kui aga on aega mõni nädal oodata, siis saab sellelt lehelt sisestada oma postiaadressi ja mõne nädala pärast on soovitud raamat täiesti tasuta postkastis. Olen USA kohta nii päris huvitavaid raamatuid saanud, ka Euroopa kohta oli üks paks värviraamat, mis kägardati postilijoni poolt postkasti, aga oli siiski põnev lugeda. Seal olid ka kaardid sees. Ehk on ka mõne Tsiili sihtkoha kohta välja antud reisijuht kaardiga varustatud, kuna tasuta saadavad siis võib ju igaks juhuks rohkem tellida neid.

Osta kaart, jumal kyll, nii n2rutada on ju ka absurdne. v6i telli lonely planet soomest/amazonist

http://www.sitesatlas.com/Maps/

on ka selline koduleht, aga egas sealgi olevad kaartid andmete rohkusega hiilga.

P.S. kuidas saaks linki lihtsalt klikitavaks teha?

Väga hea Tsiili kaart on siin.

See viimane kaart on tõesti väga hea, koha pealt meil paremat saada küll ei õnnestunud. Ja üldse kui plaanite kuskile väiksematesse kohtadesse minekut, siis kohapealt miskeid kaarte või ingilse keelset infot on üsna võimatu saada, nii et varuge aga netist, tuttavatelt jne juba enne enam vähem kõik vajalikud materjalid kokku.

Põhja-Tsiilis oli kõige tavalisem kaart muideks, mis nägime, käsitsi valgele paberile joonistatud...