Tubaka hinnad Läti-Leedu-Poola ?

Ei soovi propageeri kedagi suitsetama :-) Aga kysimus kus neist kolmes riigis köige odavam tubakas ? Minemas Prantsusmaale ja ise olen suitsetaja siis mötlesin kaasa osta paar kolm plokki,aga ei viitsi igas riigis petuda hindasi uurida,ehk keegi teab?

Mina olen ostnud ka Poolast,hinnad olid juskui ok.

Mõtlesin väheke-kuna sa ikkagi ei viitsi igas riigis peatuda ja uhad täiega,siis osta need suitsud Eestist.

Lätis tundusid veidi etemad (odavamad) hinnad kui meil. Ja Lucky Strike müüakse ka! :)

Alati, kui Lätis käime, on kõigi minu tuttavate üheks peamiseks ostuks Partner sigarillod,kuna Eestis neid ei müüda. Filtriga, indoneesias tehtud, 17 tk tavalises suitsupakis. Lati ajal, veel eelmise aasta augustis oli neil hinnaks 1,29. Nii et alla kahte eurot peaks ka praegusel ajal kindlasti pakk olema...

Poolas on kallim. Ostsin kaks nädalat tagasi Marlboro pakki 14,70 zlotti, ehk siis kallim kui Eestis.

Poolas LM 13,7 zlotti. Leedus Kent 9,3 litti.

Lisaks veel et ennast hakkas ka huvitama mis need Leedu, Poola hinnad eurodes teevad.Poola LM 13,7 zlotti=3,30 eurot; kallim kui Eestis. Leedu Kent 9,3 litti=2,71 eurot; odavam kui Eestis, siin 3,30 eurot. Need hinnad veebruari seisuga.

Eelmise aasta oktoobris käisin viimati sealpool ja siis ostsin Leedust (suht Poola-Leedu piiriäärsest tanklast) ja ostsin Marlboro ja hind tuli minumäletamistmööda nii umbes 2,5 euro kanti... Aga ei ole Poolas ega Lätis uurinud,huvitav kas Leedus on sama teema maksumärkidega,et hind on bensukas ja poes sama?vöi on siis nii nagu kunagi oli Eestis,tanklas öösel kallim kui päeval poes ?! :)