Türgi "kõik hinnas" hotellisoovitused lastega perele

Hei-hei:)

Palun soovitage lastega reisijatele hotelle, millega olete ülimalt rahule jäänud :)

*UAI või AI

*Lastele vahvaid tegevusi + meelepäraseid sööke

*võiks olla lennujaamale lähedal (et ei peaks 2-3h transfeeriga loksuma)

*1 mereliin oleks pluss aga lühike jalutuskäik on ka ok

Tänan ette!

Lara piirkonnas olime Delphin Diva hotellis, juuni 2022. Kaasas oli 6-aastane laps. Lapsele oli sobilikke liumägesid (4tk) lastebasseinis, minidisco ja etendus õhtuti. Päeval Kid's Club (inglise, vene, saksa keeles), aga tegid seal T-särke ja joonistasid ja meisterdasid. Lisaks on sellel hotellil oma lõbustuspark (avatud ainult õhtuti) - vaateratas, autodroom, karusell, rong ja paar liikuvat karusselli laadset veel. Söögisaalis Kid's corner eraldi toitudega, väikestele täitsa eraldatud ala ka olemas söömiseks. Hotell asub Antalya lennujaamast mingi 15km, taksoga läksime, ei olnud kallis, 15-20 eurot max. Hotellist viib ka buss Antalyasse, eelmisel päeval tuleb broneerida. Ja see hotell oli kodulehel broneerides oluliselt soodsam kui Booking.com kaudu broneerides. Kohale lendasime SunExpress liinilennuga (otselend Tallinnast). Ainus viga sellel hotellil - külgmise merevataega toas olime ja meie tuba ja rõdu avanseid Delphin Imperiali hoovi. Vaade oli ilus, aga õhtuti oli meie akna all olevas baaris muusika natukene liiga kõva. Muusikavalik on mõnus, 90ndad, mulle meeldis (ja seetõttu ka ei vingunud lärmi üle). Aga kui laps raskelt uinub, siis läbi akna ja suletud rõduukse ikka kostis tuppa natuke. Samas võite saada toa ka hoopis teise tiiba, kui võtate külgmise merevaatega toa.

1
1

Kemeris Akka Antedon. Mõnus kõrghaljastusega hotell. Veeatraktsioonid ja laste bassein soojendusega (oleneb milal lähete, siis tuleb üle chekata, kas soojendus sees). Tellisime ise Hana Transefer kaudu transpordi edasi ja tagasi, et ei peaks kõiki hotelle läbi sõitma, enne kui enda oma tuleb.

1
1

Garanteeritud tase on tavaliselt Rixose hotellidel üle maailma.

Meie jäime Belekis Land of the Legends väga rahule( kuigi meri väga kaugel). Kuid on igati lastehotell( korrused poistele, tüdrukute teematikaga), lõputu veepark + igapäevased delfiinishow jm. Söök rikkalik( beebitoidupurgid letis + muid võimalusi).

Mere ääres on neil Rixos Premium Belek. Samuti vaimustava lastekubiga! Eraldi maja pubekatele ja väiksematele. Samas kohe pisi veepark, legotuba, teatrikostüümid lavaga, lasteköögi osa jne. Olin väga rahul. Rääkimata nende köögi suuremast valikust, kui Legendis( mitu külma ja kuuma kohvinurka, prantsuse kohvik kookidega sisehoovis, üldrestoranis tava pasta, sushi jm. osakondadega). Mõlemit soovitan, nagu oleks muinasjuttu sattunud...

0
0

Kui sooviks on lennujaama lähedus siis kindlasti on Lara piirkond parim. Ise peatunud seal lastega Trendy Lara hotellis ja ilma lasteta Swandor Topkapi Palaces. Olles korra käinud ka kaugemal ja kannatanud lastega ca 2h bussisõitu, siis never again. Edaspidi valime ainult Lara piirkonda.

Trendy Laraga jäime väga rahule. Olemas nii suurte kui ka laste veepark , korralik toiduvalik, lasteprogramm jmt.

Eriti meeldis eraldi rand, kuhu saamiseks tuli ette võtta lühike paadisõit (tasuta). Meile meeldis ja lastele ka-lapsed said paadisillal kalakesi otsida ja paadisõidu aeg kaldaid vaadelda. Lisaks oli rannas oma toidukoht, kust sai kosutuseks külma vett ja jäätist, ning lõunasööki. Valik oli küll piiratud, kuid meile täiesti piisav (friikad, salatid, liha jmt).

Lisaks oli antud rannas alati päevitustoole saadaval, kuna kas kõik ei teadnud sellisest võimalusest, või lihtsalt eelistati pigem basseine- ei tea.

Teatud päevadel tehti õhtusöögi ajal ka väligrilli, kus grilliti erinevaid lihasid. See oli ka asi, mis väga meeldis.

Topkapi Palaces käisime koroona aeg ilma lasteta ja tol perioodil oli menüüd kärbitud. Küll aga sai antud hotellis piiramatult pehmet masina jäätist ja see on kindlasti asi, mis igale lapsele meeldib.

Lasteprogramm oli olemas, kuid ei oska kommenteerida. Samuti oli olemas oma veepark. Suurte veepark isegi parem kui eelnevas hotellis.

Lara piirkonnas peaks kindlasti Teie kriteeriumitele midagi leidma.

0
0

Teemaalgataja võiks ka oma oodatava eelarve/maksumuse kirja panna. Muidu võib siin soovitada väga erinevaid hinnaklasse. Nagu eelpool mainitud, siis Rixosega on keeruline alt minna, aga kas ollakse valmis ka küsitavat hinda maksma?

Mina ise saan soovitada ka Beleki piirkonda, kuhu privaattransfeeriga on kuni pool tundi sõitu. Seal konkreetselt käidud Güral Premieris 2 väikelapsega ja läheks teinekordki.

0
0

Türgi 5 tärni hotellid ongi nagu omaette linnakud. Paiknevad tavaliselt asustatud punktist kaugemal mere äärt pidi. See on selline omaette linnak, kus sa veedad nädal aega ja kuhugi väga kergelt minna ei saagi. Kohapeal on võimalus kogu aeg midagi süüa, lasteklubid on olemas, õhtut esinevad artistid lava peal. Kui on lapsed alla 5 aasta vanad, siis ehk sobibki paljudele selline paikne puhkus. Mul on kogemus Belekiga, Papillooni nimeline hotell oli aastaid tagasi meie peatuspaigaks. Lapsed olid siis väikesed. Midagi ette heita nagu ei olnudki. Lühike transfeer lennujaamast oli tore lisaväärtus. Korra käisime sealt hotellist taksoga Beleki linnas ja külastasime kohalikku kaubandust.

Mulle tegelikult meeldib selline hotell (asukoha mõttes) rohkem, kust saab peale õhtusööki minna natuke rannapromenaadile jalutama ning nautima seda lõunamaist õhtust/öist melu. Eraldi asetsevas 5 tärni hotellis on see tavaliselt peaaegu võimatu. Kui lapsed on juba suuremad (nii 6-16), siis soovivad ka nemad sellist õhtust jalutuskäiku. Minu arvamus on selline.

1
0

Septembris sai käidud esimest korda paketireisil Türgis koos kahe väikse (1 ja 3) lapsega. Pärast pikka eeltööd (hind+reitingud) osutus valituks Belekis asuv TUI Magic Life Masmavi. Sõit minibussiga hotelli võttis aega kuskil 45min, mis oli täitsa ok. Hotelli külastajatest olid suhtlemiskeele järgi võttes kuskil 80% sakslased(+at&ch) ja britid. Hotell ise asus mere ääres ning oli suure liivarannaga kus varjualustest lamamistoolidest puudust ei olnud. Lastele oli nii lasteklubi (alates 3 eluaastast), kui õhtuti ka lastedisko. Väiksematele lastele oli ka oma väike veelõbustuspargi ala, suurematele mõned liutorud. Süüa sai mitmes erinevas restoranis ja igapäevaselt oli toidumenüüs ka miski teemaõhtu. Snack stationis sai friikaid ning päeval oli ka avatud jäätiseputka. Soovitan seda hotelli igati.

0
0

Jah, Papilloni keti hotelle on Belekis 3. Soovitaks Papillon Belekit väikelastele ka väga( Zeugmas on liiga kõrge arhitektuur ja suure vihmaga kadus neil elekter ära ning pisipõnniga vankris liftita alla korrusele saada oli meil keerukas).

Papillon Belekis hämmastas mind hoopis suur lasteklubi kompleks - suisa väike linn. Seal oli lisaks mängutoale, filmi vaatamise saalile ka magamistuba vooditega...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased