Oktoobris koos lastega Türgit avastama

Plaanime perega, lapsed 1, 8 ja 10 minna 3 nädalaks Türki, oktoobri keskel. Olemas lennupiletid Istanbuli, edasi liigume omal käel. On soovitusi, mida peaks nägema, kuhu minema, mida kogema? Plaan mingi aeg kindlasti ka auto rentida ja võimalik, et ka lõuna poole lennata.

Lastega ei pingutaks liialt üle, aga visake korraks pilk Türgi siselendude hindadele. Ühest riigi otsast teise võib saada nii 25 euroga. Miks mitte tõesti avastama minna ja võtta lend sihtpunkti, millest te kunagi varem kuulnud  pole? Türgis on muidu päris korralik bussiliiklus, aga bussijaamad asuvad enamasti pärapõrgus.

Oktoobris on Vahemeri veel ka suhteliselt soe. Mingi aja tasub kuskil vee ääres olla.

Türgis väga kaunid kohad ja tegemist palju. Antalya ja Kemeri ja kapadookia kant on suur ja lai ja kaunis. Samas ka täiesti riigi teises otsas olev Batman ja Marmaris on hingematvalt kauni loodusega. 


Trints33, mis hinnaga sai piletid ostetud, kui vara? Plaanis jargmine aasta sinna põrutada sama ajal..,?Hetkel Lufthansa pakub 138 eest edasi-tagasi..,, loodan, et Turkish teeb mingi aeg parema pakkumise:)

Pjotr, kuhu sul need piletid 138 eest on? Kui lõunasse Vahemere äärde siis pole küll mõtet paremat pakkumist oodata, st. suure tõenäosusega seda ei tule.

Norsu, IST, sealt saab juba kopika ees kohaliku lennufirma minna näiteks Antalya.. ei usu, et Turkish ei paku paremat hinda:)

IST võid jah leida, aga mitte oluliselt odavamalt, pole vist Tallinnast alla 115 viimase aasta jooksul silma hakanud, eelis oleks muidugi otselend. 

Otselend ongi prioriteet:) ei viitdi ringiga tulla, kuigi 6 tundi ka pole hullh

Istanbulis on oktoobris juba natuke mitte suvine,eriti öösel,parem muidugi olla Antalya.....suur linn ja tegevusi jätkub aasta läbi,Kemer ja Alanya ...vajub tasapisi talveunne,aga ikkagi...ilmad soojad...päeval 22-28 ja öösel 17-20,merevesi soe...temperatuur kuskil 20-22,kolbab ujumiseks ja rannas pleesitamiseks,olin kogu septembri kuu Alanyas ja isegi vihma ei tulnud...monus ju!

Siselennud Tyrgis on jah suhteliselt soodsalt...16--25 euri,aga Tallinna -Istambuli piletid on ikka kallid...ikka yle 120 -180 euri...otsin ise kogu aeg soodsaid pileteid,aga...aga....ongi huvitav,et pakutakse lennupileteid ,näiteks Kyprosele,voi Maltale,edasi-tagasi..hinnad alla 50 euri,distants ju samakaugel,kui Istanbuli.
edu monulemisel seal!

Mina panustaks ka rohkem lõunarannikule, Antalya, Kemer. Suurlinn Istanbul vast lastele  väsitav. Lõunas saab veel rannamõnusid nautida, mõni kohalik turisidele mõeldud reis võtta, autoga piki looduskaunist läänerannikut Marmarise poole sõita.