Tutvumissait Trip ;)

Uus

Kullake, Minu nimi on Miss Alimah.l olen naiste olin muljet, kui ma nägin oma profiili www.trip.ee ja tahaksin luua pikaajalisi suhteid teiega. Lisaks, ma nagu sa vastata mind (missalimahmk@hotmail.com). See on, sest ma ei tea võimalusi ülejäänud foorumis kauaaegne. palun kui teil on huvi teada rohkem mulle, ja ma saadan teile mõned pildid miinivastase, Thanks ootavad sinult. armastusega, Miss Alimah.

Dearest, My name is Miss Alimah.l am a female I was impressed when i saw your profile at www.trip.ee and will like to establish a long lasting relationship with you. In addition,i will like you to reply me (missalimahmk@hotmail.com).This is because i don't know the possibilities of remaining in forum for a longtime. please If you are interested in knowing more about me and for me to send you some pictures of mine,Thanks waiting to hear from you .With love, Miss Alimah.

Ma praegu siin nüüd siis mõtlen, et peaks vist ühendust võtma? Ja ehkki keeleoskus preilnal longab veidi- algavad laused suure tähega ja üldse..

Tegelikult kui nüüd mõni Tripis kustukummi omav isik tahab lugupeetud preiliga ise kontakteeruda, siis mina kätt ette ei pane;) Ja selle teema võib ära kustutada;)

Tegelikult pole sa Laanekas ainuke, kes selle kirja sai ja tütarlaps on nüüdseks juba siit keskkonnast blokeeritud.

Kustuta siis ära see siit!

Eks rohkem teile märkuandmiseks oli see teema ju!

Aga võib tegelikult jätta ka.... hoiatuseks igasugu Fatima`dele, et nad ei tuleks siia meie hoovi peale kaklema;)

Tõstsin vabasse teemasse. Siia võivad teisedki kirjutada oma huvitavatest kogemustest miljonivõitude ja atraktiivsete tütarlastega, kelle eesti keele oskus on lausa silmipimestav.

Ma ise pigem seda imestan, et misviisil mingi tõenäoliselt Aafrika metsadest pärit huiar suudab teha eestikeelsesse keskkonda konto ja siin üldse orienteeruda piisavalt, et saata privaatsõnum?

Tõlkerobotid suudavad teha tõlkeid ka veebilehtedest, laanekas. Kas see tulemus nüüd just keeleauhinnale pretendeerib, aga aru üldiselt saab.

Analoogseid kirju esineb ka muudes kohtades. Mina sattusin sarnase kontakteerumise otsa Skypes. Mingi Ghaana tüdruk Annet Oti vaatas minu "sisuta ja pildita" profiili ja armus minusse. Üsna kiiresti jõuab vestlus raha küsimiseni.

Kas keegi teab....

Kuidas saab priivaatsõnumitesse sattuda reisimisest väga kaugele jääv teema…

(tegin sõnumist copi-paste) Kullake, Minu nimi on Miss Alimah.l olen naiste olin muljet, kui ma nägin oma profiili www.trip.ee ja tahaksin luua pikaajalisi suhteid teiega. Lisaks, ma nagu sa vastata mind (missalimahmk@hotmail.com). See on, sest ma ei tea võimalusi ülejäänud foorumis kauaaegne. palun kui teil on huvi teada rohkem mulle, ja ma saadan teile mõned pildid miinivastase, Thanks ootavad sinult. armastusega, Miss Alimah.

…ja kas ka teistel on sarnaseid üllatusi olnud.

Ikka saab. Selleks privaatsõnumid ongi, et kõik teemad ei kannata päevavalgust!

Edukat armastust! :)

Triipkood, ma just täheldasin oma postkasti vaadates, et miss Alimah on armuafääride osas õige laialt ette võtnud :-) Peaks vist profiili täiendama märkusega, et ma pole ei hea ega lahke.

Hello Dear, How are you today?I wish you a happy new year to you! my Name is miss Alimah.i saw your profile on your website at www.trip.ee,I am a female,single never been married , i have no kids i am looking for a good and kind foreign partner that i can trust in my life. please If you are interested in knowing more about me in this relationship you can send me an email . i will be waiting to hear from you With love. your Alimah.

Tere kallis, Kuidas sa täna? Soovin teile head uut aastat teile! Minu nimi on miss Alimah.i nägin oma profiili oma kodulehel www.trip.ee, olen naissoost, ühe kunagi abielus olnud, mul ei ole lapsi Otsin hea ja lahke välispartner, et ma ei usalda oma elu. palun kui teil on huvi teada rohkem mulle selles suhtes võite saata mulle email. ma olen oodanud kuulda armastusega. sinu Alimah.

Armas kuulda, et ka teised on talle sümpaatsed:D!

Pmst ärge talle rohkem kirjutage. Me saavutasime juba kokkuleppe temaga. Ma saatsin talle 3000 eurot et ta saaks endale viisa teha ja siia sõita.

Anna siis teada kuidas läks . Sooviks ka alustada tõsisemate suhetega aga kaasmaalase julgustus on vajaka . Trpistki võib niimoodi mingi worldwide kosjakontor välja areneda , kasud kõigil sees . Alustuseks tuleks lihtsalt mõni teema ülesse lükata nagu näiteks 'Minu pruut ja tema kodumaa'

mängige kaasa :D ja sa laanekas pead ikka väga loll olema

Astuge keegi ivalo juhtmete pealt ära - selge ju, et laanekas tegi mürgise nalja kõikide nende aadressil, kes selliseid Nigeeria kirju usuvad...

ivalole;) Ei ole loll! Praegu sain just uue kirja et 1000 EUR-i on veel puudu ja siis ta hakkab siiapoole sõitma;) Tegin ülekande ära! Küll sa siis näed kui ta kohale jõuab! ;)

Ma tahaksin küll neid "miinivastaseid" pilte näha:p Väga armastusväärne neiuke tundub ju:)