üheotsapiletiga Taisse - arvestades hetkelist olukorda maailmas

Kas keegi on kursis, kas üheotsapiletiga saab Taisse lennata? Olen kuskilt kuulnud, et turvakaalutlustel ei lasta hetkel lennukilegi, kui pole tagasisõidu piletit.

Euroopast ühe otsa pilet ja sellel lisaks Bangkoki lennujaamast suvaline pilet (viisa kehtivuse sisse jääva kuupäeval) näiteks Kuala Lumpurisse. Siis on Taisse sisenemisel ette näidata ka lahkumist tôendav pilet. Sellisel marsuidil leiab Airasia pileti kuskil 30-40 euro eest.
Võibolla on kuhugi teise riiki veel odavam lennata ja ega lend ei pea hakkama ka Bangkokist. Peaasi, et on riigist lahkumise tõestuseks mingi pilet ette näidata

Kuidas sa oma viisadega seal toimetad kui on üheotsa pilet??? Äkki vajad ikka kuhugile mujale ka lendu paari kuu pärast????

mida ta seal viisadega toimetama peab? Kui inimene vajab ÄKKI lendu, siis istub lennukisse ja lendab. Kui paari kuu pärast, siis see pole ju enam äkki?

Eelmisel nädalal ei olnud Suvarnabhumis üheotsapiletiga sisenemisel probleemi. Täidad oma Immigration card’i korralikult (ilma lisaküsimuste tekkimise voimaluseta) ära ja annad koos passiga ametnikule. Selliselt saad siis 30.p. siin viibida.

Saatkonnast viisat üheotsapiletiga loomulikult ei anta.

Tundus lihtsalt nagu inimene tahaks Taisse pikemaks ajaks jääda (arvestades hetkelist olukorda maailmas) Ja kuna siiski võivad ilmneda probleemid Taimaale lendamisega (lennule saamisega), kui sul pole Taimaalt välja lennu piletit sealt siis ma isiklikult lendaksin kuhugile lähiriiki uut viisat tegema. Seega äkki siiski vajab lendu???
Aga tõesti ega ma kindel pole , et kodanik maismaa transpordiga kuhugile järgmisesse riiki seigelda tahab kui viisa läbi saab eseimene ja kas või selle pikendus.

See, et tagasisõidu piletit näha ei küsitud on ikkagi pigem erand kui reegel.

Plaan ei ole pikaks ajaks Taisse jääda. Tagasisõidupileti ostame jaanuaris, kuna kuupäevad veel lahtised. Plaan on minna mööda maismaad Kambodzasse. Kas võiks äkki see olla lahendus, kui võtta Kambodza e-viisa ja selgitada piiril, et lähemem mööda maismaad?

Mulle pole ka esitatud Taisse sisenemisel küsimust riigist väljumise lennupiletite kohta. Aga kui plaan Kambodžasse niikuinii minna siis AirAsia lendab suhteliselt soodsalt Bangkokist nii Phnom Penhi kui Siem Reapi. Kui nad Taisse sisenedes sult väljasõidupiletit küsivad, siis arvatavasti neid ei huvita sinu Kambodža e-viisa vaid nad tahavad näha reaalset piletit.

Mul ei ole ka mitte kunagi küsitud Bangkoki lennujaamas väljasõidupiletit. Küll aga on probleeme olnud Taimaale suunduvale lennukile minnes. Kord ei tahetud mind isegi viimasest turva värvast, Arlandas edasi lasta, sest küsiti-kuidas tagasi tuled ja kus pilet? Eriti jabur oli see seal selle pärast, et mul oli tegelikult kahe kuine viisa passis ja pass turvatöötaja käes tol momendil. Ja tegelikult oli mul olemas kuskil välja printimatta air asia pilet-ma isegi ei mäleta kuhu, sest ma kunagi ei kasuta neid reaalselt,. Aga kuna turvatöötajale mul polnud ette näidata tagsisõidupiletit ja tema ei märganud mu passis 2 kuist viisat siis kukkus minult nõudma väljasõidupiletit. Ilgelt kiire oli ka veel. Olin viimane lennule kutsutu...mitu korda kuulsin enda nime. Ja siis jagele seal oma väljasõidu pileti tõestamisega seni, kuni ma küsisin, et kas te mu viisat ikka passsis nägite???? Siis oli kõik korras.
Tekkisgi küsimus, kas ma peaksin igalpool viisaga seal ise lehvitama järgmine kord kui turvavärvaid läbin....???mhhhh

lennu ajal täitsid selle immicardi ära ja ei olnud mingeid probleeme sisenemisel,et oleks vaja olnud tagasilennu piletit kui lähed kuni kuuks,kui taotled seal olles 3e kuust viisat siis on vaja immile esitada väljalennu pilet aga selle nö vuffel pileti saab sealt u 600 bahti eest..