Ümberistumine Ho CHi Minh´is

Tere Kas keegi oskab öelda, kaua peaks arvestama aega Ho Chi Minhis ümber istumiseks. Lendame Dohast Ho Chi Minhi ja tahame kohe siselennuga edasi lennata. Kaua peaks selleks aega arvestama, et piiril asjad korda saada (viisa teeme Soomes ette ära), pagas kätte saada ja siselennule check in teha (siselendu opereerib Vietjet Air)? Tänud.

Kui kõik eelnevad lennud on graafikus, pakun välja, et 2 tundi igaks juhuks võiks ümberistumiseks ikka olla. Rahvusvahelised ja siselennud on erinevates terminalides.

0
0

Ma arvan,et 2 tundi lendude vahel peaks ikka olema. Jõuaks ka 1,5 tunniga.Kui juba viisa tehtud,siis seda viisavtegemise aega ei lähe,mis võtab mõnelgi oma pool kuni tund aega,olenevalt sellest,palju inimesi järjekorras on. Passikontroll läks päris kiiresti,oma 15 minutit ja kui lennujaamast väljuda,siis mööda kõnniteed minna paremale oma 5 -8 minutit ja oletegi siselennu terminalis. Väljuvad lennud on esimesel korrusel ja otsida vastavalt viidetele teie lennufirma.

0
0

Kui tagasi ka sama, siis jäta endale vähe suurem varu, Vietjet on suht süüdimatu, meil hilines Da Nang-HCMC 2,5 tundi ja edasilennule Phu Quoci ei jõudnud, õnneks ei olnud uued piletid kallid.

0
0

Minult selline küsimus, samuti Doha-Saigon lend ja Saigoni jõuab 7.30 kas jõuab kui võtta 8.30 piletid edasi Siem Reap´i (Cambodia). Eeldan, et transiitkoridor toimib ja kas check in saab juba Dohas ära teha või kuidas Saigonis on see? Kas keegi on nõnda läinud? Aitäh!

0
0

Väga kahtlane. Viisa peab sellisel juhul kindlasti olemas olema. Ise olen ka peale viisa saamist HCMH-is 1,5 h passikontrolli järjekorras olnud. Piiri ja passikontrolli pead ikka uuesti tegema. Kas Cambodiasse läheb lend samast terminalist ?

0
0

Kui lennud on samal piletil (või reisitakse ainult käsipagasiga) siis on üks tund piisav - miinimum ülemineku aeg on täpselt tund. Kui on pagasiga vaja tegeleda siis tuleks ühele tunnil liita vähemasti Cambodaini check-ini sulgemise aeg.

0
0

to päike12 Transiidina peaks ju ilma Vietnami sisenemata saama ehk siis transiitkoridor lennujaamas ja ilma Vietnami viisata. Või kuidas seal on? Lennud ei ole ühel piletil kuid käsipagasiga. Lend Stock-Doha-Saigon ja Saigon-Siem Reap eraldi.

0
0

Vaatan ka ise, et lennud peaks sul olema mõlemad terminalist 2. Sellisel juhul peaks saama ilma viisata ja transiitkoridorist. Kas passikontroll ?

0
0

Aga huvitav kuidas saab check in teha Angkor Airile? Kas transiittsoonis on see võimalik? Äkki saab Dohas teha lennujaamas sest jääb vähem aega kui 24 tundi. Ühe pileti peal on asi lihtne, transiittsooni ja kappad oma gate. Probleem ongi check in tegemine!

0
0

Kui sul on eraldi piletid, siis Dohas sa kindlasti midagi Angkor Airiga teha ei saa. Vietnami lennujaama transiitcheck-ini kohta ei oska midagi öelda. Osades lennujaamades toimivad need ka eraldi piletite puhul ilusasti, aga selle lennujaama kohta ei tea. Esimene takistus võib tulla hoopis Dohas, kus võidakse teha probleemi Vietnami viisa puudumisest. Siis pead ära seletama, et oled ainult transiidil ja järgmise pileti ette näitama. Soovitaks enne pileti ostmist uurida ka mõnest rahvusvahelisest foorumist, kas keegi on sealt eraldi piletitega ilma viisata Angkor Airi lennu check-ini tehtud saanud. Ja kas tund oleks selleks piisav. Ise jätaks ikka mõned tunnid rohkem.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased