Ümberistumine Los Angeles'is - American Airlines ... Tahiti Nui

Kas 2h 5min kahe lennu vahel on LAX'is reaalselt piisav aeg, et kõik turvalisusega ja passikontrolliga seotud rituaaltantsud läbi käia ja teisele lennule jõuda ? Jutt siis American Airlines'ist mis saabub Londonist LAX'i T4 ja Air Tahiti Nui'st mis väljub LAX'i Tom Bradley International Terminal'ist.

Kas Check-In'i saab Heathrow's lõpuni teha ja pagasi otse saata või peab ka selle vahepealvälja tirima ja uuesti Check-In'i vedama ?

Tänud ette tagasiside ja praktiliste nõuannete eest.

Sellest on siin juttu olnud, et USAsse lennates tuleb esimeses punktis, mil jalg Ameerika pinda puudutab, ise pagas transiidis ühest kohast teise lohistada. Nii, et põhimõtteliselt saadad küll pagasi lõpuni ära, kuid LAXis pead sellega läbi passikontrolli ise minema. 2 h on LAXis paras kaos ehk siis pead kõikjal lihtsalt mööda trügima. Kui sinus seda nahhaalsust on, siis peaksid jõudma. Mulle LAX ei meeldi - kole, must ja laiali pillutatud lennujaam.

0
0

Ma olen elus vaid korra LAX-is viibinud, aga see-eest oli see mu elu kõige ebamugavam lennujaamakülastus üldse. Kaos, järjekorrad ja see kõik tohutus mastaabis. Kusjuures mind ei tõmmatud eraldi turvakontrolli ega midagi.

Ütleks - ei usu, et jõuad.

0
0

Ärge jamage! Teete mind niimoodi murelikuks. Märtsis-aprillis minek Havaile ja samamoodi ümberistumine LAs nagu Martster kirjutas.

0
0

Küünarnukid abiks ja jõuab küll :D Kui piletid koos ostetud, siis pole muret, pannakse järgmise lennu peale.

0
0

Olen LAX-s olnud ja sellesama Air Tahiti Nui'ga. Ma kardan, et see aeg ei pruugi olla piisav. Terminal, kus Tahiti Nui lennukeid teenindatakse on täielikus pärapõrgus võrreldes USA kompaniide omadega. Jah - jõuga ja joostes vbla jõuad, kuid pead arvestama ka LAX'i passikontrollineegrite erilist skepsist mingi neetud eesti turisti suhtes.

Igal juhul loodan, et jõuad maailma vingeimasse kohta ilusasti kohale.

Trip.ee ootaba ka reisikirja Tahitilt jt. saartelt ;)

0
0

Terminal 4 ja Tom Bradley on kõrvuti. Vahemaa heal juhul paarsada meetrit. Võtad lindi pealt oma pagasi ja kärutad selle kõrvalterminali. Pagasikärud on tasuta.

Passikontrolli töötajad on skeptilised pigem araabiapärase välimusega reisijate kui eestlaste suhtes.

0
0

Tähelepanuväärne on, et jõudsime ilusti, kuigi Londoni lend hilines tublisti ja lennukist väljumise hetkel jäi aega tunnijagu. Eks see on nii, et juhtub nagu juhtub.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased