Uurimustöö küsimused

Tere,

sooviks Teie panust lõputöösse mis tegeleb reisibüroode konkurentsivõimega Euroopa turul tulevikus. Hoiatan ette, et enamuses on lahtised küsimused, aga vaevatasuks on võimalus saada kinkekaart :)

Aitäh!

http://shrt.st/alc

Esimene küsimus on juba segadusse ajav. Järeldasin, et selle küsimus mõte peaks olema, et kellena siseneda küsitlusse?

Krt, ma küll ei saa aru, kuidas nii ümmargused küsimused mingi tulemuse võivad anda... A noh, edu; kui töö valmis saad, siis kirjuta siia kah, eks?

Vaevatasuks kinkekaart. Tallinki oma (ennem ma ei julge linki avada)?

Kõigi vastajate vahel loosin 3 Kohvik MOON kinkekaarti www.kohvikmoon.ee, väätusega 200EEK (enne reisile minekut peab ikka kõhu täis sööma), kinkekaart ei ole sponsoreeritud vaid tuleb minu taskust. Loosimiseks kasutan www.random.org saiti

Lingi võib avada, sest seal on sissejuhatav jutt:)

Küsimused on ümarad, sest see on ainult üks osa tervest tööst :D

http://www11.fdewb.unimaas.nl/nq.cfm Trükitud materjal - seal võiks ka reisijuhid (Lonely Planet jt) kirjas olla

Televisioon - seal tuleks ka vahet teha kas populaarteaduslik film või näiteks mingi (kommerts)reisisaade kus toimetajaks T.Park

Ai see küsitlus on siiski kavalam, kui muud mis siin nähtud ;) Et selle põhjal tehtud uuringut oleks võimalik isegi turustada.

Aitähh Sulle Trehvi vastamast. Tehtud... Mind hirmutas Tallinki kinkekaart, et äkki võidangi :) Saadan sulle privas oma meiliaadressi (suurendan võiduvõimalust). Edu. ;)

Teil on öeldud et kulub 15 minutit. Arvutifirmade küsitluste korral tähendab see et kulub 3*15 minutit. Hea oli tõdeda, et kulus 15/3 minutit :).

Mul on palju kogemusi idiootsete küsitlustega mis võtavad tõesti kolm korda rohkem aega. Samas vastustega, mida tüdimusega juba automaatselt sisse toksitakse ei ole tegelikult mitte midagi peale hakata.

See 15 min oli ikka väikse varuga võetud, et kõik lubatud aja sisse jõuaks ja ei peaks kiruma kui aeg üle läheb ;)

Praeguse seisuga 111 vastajat läbi erinevate kanalite, vaatame kas saab veel natuke juurde :)

Aitäh ilusa jõulukingituse eest, praeguseks juba 118 vastajat ja arvata on et natuke tuleb veel juurde. Igatahes on küsitlus korda läinud ja kui kaitsmine tehtud siis annan siin tulemuse ja kokkuvõtte teada.

Kui keegi soovib veel täita siis olge lahked, küsimustik jääb veel natukeseks avatuks.

Ilusaid pühi kõigile!

Hiline lind saab ka ikka vahest hakkama! Ja kusjuures vottiski ainult umbes 10 minutit. Edu kaitsmisel!