Väikebussi rent Tallinnas

Millist autorenti Tallinnas eelistada Horvaatia reisi jaoks(ca 6000km)? Sooviks väikebussi, kuna minek toimuks 8-9 inimesega. peamine oleks, et teel olles bussiga mingeid probleeme ei tekiks! Oskate soovitada/omate kogemusi?

olen ise rentinud arendist www.a-rent.ee neil ei ole piirangut kilomeetritel äkki neil vaba midagi

Väljasõit alles 1 august meil samal suunal, niiet 100% garantiid ei saa anda. Aga neil oli kindlasti kõige parem pakkumine mida leidsin eeltööd tehes nii hinnas, autos mida lubati ja kindlustused/autoabi jne ka kõik olemas. http://www.autocar.ee/

Rentisin 7- 16 . juuli autocar.ee lehelt Renault Trafic 2014 aasta auto - kliima, püsikiirushoidja, LCD-tv autos sees, toonklaasis - 10 päeva läks maksma 529€ ja 9 kohaline.

Väga meeldiv teenindus, autod on puhtad ja korralikud ja kõik oli supper. Soovitan soojalt. Käisime samuti Horvaatias ;)

Rendin välja sellist bussi. Info bussi kohta leiad www.reheturismitalu.ee

Proovi ka www.dayrent.ee . Olen nendelt rentinud ja sõitnud Saksamaale.

Rentisime ka suvel http://www.autocar.ee/-st. Käisime Itaalias ja jäime ka väga rahule. 9 kohalisega on normaalne minna kaheksakesi.

Ise oleme 9-kohalise bussiga max 7-kesi ringi liikunud. Ja pikemate otste puhul on ka 7 natuke liig (arvestades inimeste arvu ja nende poolt kaasa võetud asju, siis läheb kitsaks). Parem natuke rohkem ruumi või vähem inimesi. Aga eks ka kiludel pidi karbis suht mugav olema :D Muidu autocar.ee on väga viis (5) ja julgen soovitada.

meil on renault trafic väikebuss ja oleme üheksakesi käinud euroopas mitmeid kordi, ikka täis bussiga, sest kes siis ikka maha tahab jääda. bussis on ruumi piisavalt, me ei ole kõik saledad ja tagaosas on korralik pagasiruum. kui on vaja, siis rendime juhiga ja ka ilma.

Tõstaks teemat, kui lubate! :) Paari aastaga on kindlasti hinnad muutunud. Kas keegi oskab soovitada/jagada kogemusi, kust saaks hea hinnaga väikebussi rentida? Vaja oleks 9-kohalist bussi pikemaks sõiduks Horvaatiasse.

Tänan!