Vajalik passilehekülgede arv (Sri Lanka, Peruu, USA)

Selline küsimus - oskab keegi hiljuti Sri Lankale ja Peruusse reisinutest öelda, mitu vaba lehekülge peaks passis olema nende riikide jaoks?

Sri Lanka annab ESTA autoriseerimise. Kas saabumisel lüüakse passi ainult templid või kleebitakse ka viisa? Viisa jaoks oleks ilmselt vajalik terve vaba lehekülg, passi puhul piisab lihtsalt vabast ruumist?

Sama küsimus ka Peruuga seoses - Peruu on viisavaba, seega kas ma eeldan õigesti, et piiril lüüakse passi ainult templid (sisenemisel ja väljumisel)?

USAga on lihtne, need löövad ainult 1 väikese templikese:)

Nimelt on mu pass kehtiv veel veidi üle aasta, kuid tervenisti tühi on ainult 1 lehekülg. Mitmel leheküljel on aga ainult 1 tempel, seega neid saaks rõõmsalt kasutada templite jaoks, kuid viisa sinna enam ei mahuks. Samas ei tahaks hakata praegu uut passi tegema, kui see otseselt vajalik pole.

Tee endale teine pass juurde.

Sri Lanka 2 templit ja kleeps mahtusid sõbralikult ühele lehele. Lisapass võib olla abiks, kehtib sama kaua kui põhipass.

Peru lööb templi passi saabudes ja lahkudes. Ja tempel on suht väike.

Ma ei mäleta, kus täpselt, aga kuskil nõuti mul piiril, et oleks 2 vaba lehte passis. Võib-olla oli see Venezuelas. See oli üsna ammu. Mul oli tollal vaid 1 vaba lk. Ja siis me seletasime seal pikalt ja kutsuti mingi ametnik lisaks ja asi lõppes sellega, et ma muidugi sain riiki sisse. Edaspidi otsustasin ise alati min 2 tühja lehte jätta passi kui reisin.

USA ei nõua vaba lehte, samas nad nõuavad vaba pinda nende templi jagu (arvesta laias laastus 1/4 lehest), templi saad sinna 2x. Sri Lanka on mul eelmises passis, ei viitsi seda otsima minna.

Kuri - mis ajast USA kaks templitpassi lööb? Mul nii aastal 2009. kui ka 2011. löödi USA-s tempel ainult sisenemisel, väljumisel keegi mu passiga midagi ei teinud.

Sry, on 1 tempel jah. 2012 USA tempel on lajatatud mul keset lehte, 2010 ja 2011 on kenasti kõrvuti ja sinna lehele on veel 2 riigi templid mahtunud.