Valgevene!

Oskab ehk keegi öelda palju sinna bussipiletid maksta võiks? Tean, et kuskil vist 1100 krooni kanti? Ehk keegi oskab öelda ka, millised bussifirmad sinna sõidavad ja kui tihti? Ja ehk ka seda, palju seal ööbimiskohtade hinnad on (hostelid eelkõige). Võite muud infi ka jagada. Oleksin väga tänulik:)

Kas homaarid ja krevetid lisame teie praele? Aru ma ei saa inimestest kes ootavad et koik kandikul ette kantakse. Mine ja tuuselda natuke internetis ja kull koik vajaliku materijali ules leiad.

Eurolines sõidab sinna liinireise ja oli vist ka Ecolines -vaata nende kodukal sõidugraafikud ja hinnad olemas:)

Saab sõita ka bussiga Riiga ja sealt rongiga edasi. Uuri.

Kallid, Eurolines ja Ecolines ei sõida sinna. Ei sõida ka rong Riia-Minsk. Ainuke võimalus praegu sõita Vares Reiside bussiga sinna sõita ( varesreisid.ee ). Pilet edasi-tagasi maksab 1100. Kükk super komfortne buss ei ole ega lahke bussijuht, olge kannatlikud. Buss tavaliselt saabub nii Minski kui ka Tallinnasse 1,5 t varem. Vähemalt minu buss oli niisugune "kiire" ning keegi mind küll voksalis ei ootanud ((( Sama probleem oli mul - kuidas Minskisse saada ja kahjuks rohkem võimalust sina saada pole.

Vaata www.bussireisid.ee, Tallinn-Minsk, hind 580 krooni. Sõidab kord nädalas. Hinnale lisnadub Valgvene viisa ja Vene 2xtransiitviisa

See on kallis variant. Odavam peaks olema bussiga Vilniusesse või Kaunasesse. Sealt bussiga Minski. Vanasti oli liin Kaunas-Vilnius-Minsk. Kui Kaunase liini ka enam ei ole, siis Vilnius Minsk on kohe kindlasti. Ei ole reaalne, et naaberriikide pealinnade vahel puudub täielik ühendus. Linnade, millede vahe on kusagil 194 km (see on pikki raudteed). Ühendus puudub vaid siis kui kui riikide vahel on katketstatud diplomaatilised suhted. Samas peaks saama mingil mole ka Lätist otse Valgevenesse. Sõida sinna Daugavpilsi kanti ja mingid transpordi vahendid liiguva kindlasti Daugavpilsi ja Polotski vahel. Kui mingil põhjusel ei liigugi, on abiks kohalik tranport, millega saad piirini ja piiril kohaliku liiklusvahenidga lähimasse raudteejaama. Kõik taandub ettevõtlikusele.

Mis jutt see on, et Eurolines ei sõida. Sõidab küll. Tuleb lihtsalt õigest kohast vaadata www.eurolines.lt
edasiste mõtete hjaoks võib abiks olla www.eurolines.com

Sõidab ka minu nimetatud Kaunas-Vilnius-Minsk liin. Samas on hinnad kuiga ma ei viitsinud sirvida, siis esmamulje järgi julgen väita, et eksisteerib ka interneti piletite müük

Hing ei andnud rahu ja kontrollisin rongide sõiduplaane. Järjekordne laim ja vale informatsioon, et rongiga ei saa Lätist Valgevenesse. Saab küll. Vähemalt www.ldz.lv andmetel on rong käigus. Tõsi. See rong ei sõida Minski, vaid läheb üle Lida Ukrainasse Sarnõ suunas. Sealt suund Lvovi ja ja siis Truskavetsi. Paluiks valeinformatsiooni edaspidi levitada nii vähe kui võimalik. Kui te manaksite maakaardi silmade ette, siis Lida jääb Minskist vasakule.

Ei tea kas seda teemaalgatajat huvitab see teema ka või lihtsalt pani midagi üles ja kadus ära.

Antud liini teenindab ka Läti vedaja Nordeka
www. nordeka.lv

Nüüd saab ka EestiÕhuga Minski lennata

  1. veebruarist alustab Estonian Air otselende Valgevene pealinna Minskisse. Lennuplaan võimaldab mugavaid lennuühendusi nii ärireisijatele kui ka puhkajatele. Lennud Minskisse hakkavad toimuma kolm korda nädalas esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti.
    Tallinn-Minsk OV631 Väljumine Saabumine
    Esmaspäev, kolmapäev, reede Tallinn 13:00 Minsk 14:40
    Minsk-Tallinn OV632 Väljumine Saabumine
    Esmaspäev, kolmapäev, reede Minsk 15:10 Tallinn 17:00

Ühe suuna hind algusega Tallinnast Estonian Airi kodulehelt ostes alates 994 krooni.

Minski lendudel on üks teenindusklass, pakutakse kerget pardaeinet, kuhu kuuluvad võileib ja jook. Uuel liinil hakkavad lendama 33-kohalised SAAB 340 lennukid, mida teenindab Estonian Airi tütarettevõte Estonian Air Regional.

eurolines vahendab lihtsalt vares reiside pileteid( ma ei oska läbi leedu öelda, aga küll eesti-läti -minsk kindlasti).nii see vähemalt oli detsembri lõpus

Külastasin nimetatud maad 20-23.06.2008. Sõiduvahendiks liinibussid:
Tallinn - Vilnius 21:00-06:20 Eurolines/Toks, 441 EEK (edasitagasi pilet 10% soodustusega võrreldes ühe suunaga)
Vilnius - Minsk 09:00-12:50 Kautra (arvatavasti lühend Kaunas Transpordist), 174 EEK
Pisut üle 3 ööpäeva kohapeal ja
Minsk - Vilnius 16:00-19:55 Kautra, 174 EEK
Vilnius - Tallinn 21:00-06:20, Eurolines/Tibus, 441 EEK
Kokku 1230 EEK kaugbussi sõidule ehk siis loomulikult Eesti Õhust odavam.
Tallinn - Vilnius ja Vilnius - Tallinn kahekordes bussis
Lisandus viisa hankimine resibüroo kaudu 750 EEK ja reisikindlustus 50 EEK, samuti turismi viisa eelduseks olev hotelli broneering täielik ettemaks 1970 EEK kolmeks ööks.

Lisaküsimused ja arvamused teretulnud.