Varajane läbi turvaväravate minek

SAS'i lennule saab online's check-in'i teha 22h enne väljumist. Kas olen õigesti aru saanud, et siis põhimõtteliselt on võimalik (nt mul vaja) kl 21.30 turvaväravad läbida kui lend läheb alles järgmise päeva hommikul kl 7?

Edit: Praegu vaatan Tallinna lennujaama väljuvate lendude reaalaja infot ja täna läheb viimane lend 21:35. Järelikult pannakse siis turvaväravad kinni 21.00? Ja kui mina saabuksin täna 21.30, siis peaksin hommikuni seal check-in fuajees olema? Sest järgmine lend läheb 05:50. Seega ei tea mitte kunagi kindlalt väita, millal turvad oma töö lõpetavad (ja nüüd olen ma vast siis lõpuks ka aru saanud, mida tähendab kodulehel olev "Reisiterminal on avatud vastavalt lennugraafikule")? Homse päeva kohta näitab hoopiski, et 19:40 läheb viimane (?) lend ja reisiterminal suletakse siis järelikult kl 19!?

Loen ühtepidi ja loen teispidi ja väga aru ei saa, miks peaks olema tahtmine minna õhtul lennujaama, kui hommikul kell 7:00 läheb lend? Rahvusvahelises lennujaamas peaks juu elu käima 24h ja ega Tallinn ei tohiks selle poolest erineda, meilgi peaks siin transiit reisijaid liikuma kes lennujaamast välja ei saa.

emerald...ära karda midagi,tee oma check in ära millal tahad ja marsi lennujaama umbes 1..2 tundi enne väljalendu ja lenda kihu tahad.
õõsel ,mingi aeg on vist kyll tollitsooni minek suletud,aga puhata,istuda saad esimesel korrusel,kui vaja,siis õõ läbi.

Põhjusi, miks minnakse lennujaama varem või "hästi varakult" on miljon, nt võib olla tullakse väljaspoolt Tallinna jne.
Lennujaama infonr veebis väljas, küsi sealt https://www.tallinn-airport.ee

Kui on vaja juba õhtul kohale minna, siis tee selgeks, mis kellani sellel päeval sisse saab ja mine aegsasti, et sisetsooni saaks. Pole vaja istuda - Tallinna lennujaamas on 4 magamiskookonit väravatekoridori viimases otsas, just enne non-schengeni väravaid.

Ps. Välisuksed võivad kauem lahti olla, kui on hiliseid lennukeid sisse tulemas, aga sul on vaja lähtuda väljuvatest, et turvatsooni magama saada.

No aga ikkagi, miks peaksin minema ma kohalikuna Tallinna lennujaama 10h varem? Kaugelt tulle, ma orgunniks ennast kellegi juurde, pealinnas ikka keegi tuttav elab, ok oletame et ei ole, siis leiaks mingi hosteli, kus ööbida ja hommikul minna, see lennujaamas tiksumine on viimane asi, mida tahaks kogeda oma reisile minna, kui vaja siis kannataks.
Olen olnud Dubais 10h lennu jaamas, tollaajal veel ei saanud tasuta transiiti ja umbes samma kaua Jedahhis, mis on küll kaks täiesti erinevat kogemust, aga Dubai, mis on suur lennujaam, ammendus see tiksumine c 3-4h ja lõuks lihtsalt sombistusid. Jedahhi võiks võrrelda suuruselt äkki Tallinna lennujaamaga, aga tegevust sealt leida on ikka väga 0 lähedane, seal muidugi oli huvitav see rahvastik, kes kõik sellest väikselt alalt läbi käisid, aga no kaua sa kannatad sedagi vaadata.
Tallinna lennujaama eelis öösel oleks ilmselt see, et seal ei sibli öösel eriti rahvast ja ilmselt on hea rahulik seal kuskil nurgas koonutada, aga ikka, kas sellel on pointi?
Aga see on minu arvamus asjast, eks iga meest teab ise, kuidas ennast piinata.

Mõistan täpselt teemaalgataja küsimust ja muret.
Vastuseks sulle: tee ära online check in SASi kodulehel, ning selle boarding passiga saad sa ilusti eelneval õhtul läbi turvakontrolli. Turva sulgemise täpset aega öelda ei oska, ise läksin umbes kell 21:30 läbi ja kõik toimis. Aja täpseks üle kinnitamiseks võid helistada näiteks Tallinna lennujaama infotelefonile 605 8888.
NB: Ära unusta kõrvatroppe ja head und magamiskookonis!

Kiidan Tallinna lennujaama. Võid magada kookonis või pehmetel sohvadel - teisi inimesi praktiliselt pole. Võid klaverit mängida või kahekesi malet, pinksi, lauamänge. Võid raamatukogust lugemist võtta, jõuseadmetel treenida. Toidud on hilisõhtul lauakesel vabatahtliku summa eest pakkumisel. Olen näinud Prahas põrandamalet, aga muudes punktides võivad enamreisinud inimesed täiendada. Mitmes lennujaamas olen põrandal istunud -maganud, kui ümberistumine on hotellisõiduks napivõitu. Tallinnas magaksin öö lennujaamas vajadusel heameelega - (vähe) tuttava juures mõtlen, kas ma ei sega, mida kaasa tuua, kas jään võlgu, varajane ärkamine, takso tellimine, pererahva ärkamine- vb on selline lihtsalt minu loomus.

Ma ei ole, jah, Tallinnast pärit. Võtan siiski parem enda kodulinnas vastu hommikut takso (sai küsitud ja teada praegu, et sõidavad ööpäev läbi), 5 km sõitu ning siis läbisõitva bussi peale, mis jõuab ilusti 2h enne lennu väljumist kohale.

Olen ka läinud hilisõhtul kohale, et varajasele lennule jõuda. Magasin magamiskapslis, hommikul jõin rahulikult kohvi ja jälgisin, kuidas pakettreisijad turvakontrollis tunglesid:) Elan, muideks, Tallinnas.