Veetemperatuurid Märtsi alguses Gran Canarial?

Ööbimiskohas on soojendusega bassein (väidetavalt vee temp vähemalt 22 kraadi), kuid kui soe on merevesi, kas kannatab ujuda Maspalomases? Või on kuskil mujal rannas soojem?
Ja kas veekeskusesse tasub Märtsi alguses minna? Sain aru, et seal soojendusega basseine pole ja ilmselt siis vesi alla 20 kraadi ning ainult päikeselise ilmaga lootust soojemat vett nautida? Ja kas netist on mõtet veekeskus+loomapark piletit osta või saab sama hinnaga ka kohapealt?

19-20, Anfi del Mar-i rannas ja Puerto de Moganis näiteks võib soem ka olla. Need on üldse paremad kui Maspalomas, kus on üsna tugev laine.

Me oleme olnud ka puerto de moganis ja seal on tuulevaiksem

Playa de Amadores oli täitsa ujutav jaanuari keskel, 20 kraadi kindlasti. Maspalomases oli korralik laine, mõni üksik julgem nudist siiski hullas vees.
Palmitos pargi pilet osta netist, saad odavamalt ja pilet peab olema välja prinditud. Pargist saad ka kupongi millega Aqualandi soodsamalt saad, aga ma pole kindel kas sinna veeparki tasub ikka minna. Ise jätsime minemata, toetudes tripadvisoris olevatele mitte just kõike positiivsematele kommentaaridele.

Lugesin ka huvi pärast neid tripadvisori Aqualandi kommentaare ja viimased kommentaarid Veebruarist on just üsna positiivsed (v.a. hinna ja toidu hinna osas)ning keegi ei virisenud külma veel pärast :) Aga eks peab ookeanis ujumiseks siis Puerto de Mogani siirduma. Aitäh vastajatele!

Ise käisin eelmise aasta märtsi alguses seal ja peatusime Las Palmases ja seal on siis Playa de Las Canteras, kus kannatas küll ujuda. Käisime Maspalomases ka ja seal oli õhutemperatuur soojem, aga veetemperatuur oli sama.

Me käisime eelmisel aastal aprilli algul Maspalomases. Vesi oli ok- Maspalomases olid tõesti küllalt suured lained, aga lapsed ujusid küll ja rohkem. Lemmikuks sai aga Puerto Rico rand- helesinine vesi, kindlasti üle 20 kraadi ja laineid ei olnud. Twin ticketi ostsime netist ette ja nii soodsalt kohapeal ei näinud. Aqualandi valisime kõige palavama päeva ja vesi oli täitsa ok. Hommikupoole oli jahedavõitu, aga järjest soojemaks läks. Plaaditud maa oli aga nii tulikuum, et palja jalaga peale astuda oli võimatu.

Basseini/rannasussid peame nagunii kaasa võtma sest osad rannad seal ka siiski kivised, eks tuleb siis veekeskuses ka nendega ringi käia.