Veinimõisa

Soov külastada veinimõisat Prantsusmaal. Kas keegi jagab kogemusi?
Tänud!

Kui keegi üritab prantslaste veinimõisate ülevaate trip'i paigutada, siis jookseb trip vist kokku.
Ja mis tähendab "külastada" ? Võite päevas neid külastada nii palju kui viitsimist ja kaineid sõitjaid on. Igas kohas on reeglina omad veinid-tähed mille üle on nad uhked. Isegi kui on väiksem koperatiiv, siis ei tähenda see, et neil head asja ei ole.
Valige endale nt Tallinas meeldiv vein prantsusest, sealtkandist kuhu on plaan minna. Siis leidke selle veini koduleht ja kirjutage neile e-kiri. See võib venida, aga vastuse ilmselt saate.
Suuremates Carrefour'ides, Auchan'ides jne .. on veini osakond suht sama suur kui meie väiksem Rimi või Selver vmt. Ja seal on tavaliselt ka nende kallimad veinid.
Anda soovitust selleks, kus veini mekkida on paha nõuanne. Prantsus on veini täis. Head veini ka.

Ma soovin veeta nädala minule sobivas veinimõisas ja ei palunud hinnanguid.
Teie loal lõpetan.

Soov külastada mõnda riiki. Kas keegi jagab kogemusi?

----Siin on küsimust arvestades viisakas ja hea vastus----

Soovin veeta nädala minule sobivas riigis ja ei palunud hinnanguid.
Teie loal lõpetan.

Mis nüüd siis juhtus ? Endale sobiva nädala iseendale sobivas veinimõisas saategi omal käel ja ise endale valida. Millisesse veinimõisa Teie sobite, seda kahjuks ei oska pakkuda. Proovige. Kindlasti sobite kuhugi. Tundub, et vasakult kolmas mõis kergelt paremale võiks olla teile sobiv.

Veini ma ise ei joo...aga viimasel ajal on siin foorumis ja mitte ainult selles teemas kuidagi palju sallimatust ja sappi. Mis on inimestega juhtunud? Mulle meeldib üks mõte: ei ole olemas lolle küsimusi küll aga on olemas lollid vastused. Peace inimesed, ärgem muutke seda foorumit delfi kommentaariumiks. Või mis te arvate?

Ülbet vastust ma lihtsalt ei oodanud.

Soovitan väga Burgundiat ja sealseid veinimaju! Kohale saamine Eestist on päris tülikas aga Pariisist on väga hea rongiühendus! Meie peatusime Beaune linnakeses hotellis ning ühes veinimõisas
Hea lehekülg :

http://www.beaune-tourism.com/Wine-tourism-France/burgundy-wines.asp

Meie valisime : http://www.olivier-leflaive.com/en/
ja jäime väga rahule!

Kus see ülbe vastus veel on? Minuarust selgitati sulle väga hästi, et sellisel kujul ei saa keegi sulle mingit ülevaadet andma hakata. Sinu küsimus on sama hea kui küsimus "tahaks reisile minna, kuhu? Sulle tehti väga hästi selgeks, et pead rohkem infot lisama, et keegi sulle vastata saaks, aga sa ei saa vist ikka aru? Ok, selgitan siis veidi.
Esiteks küsiti otse, mida tähendab "külastama"? Kas pead silmas lihtsalt külastamist või soovid mõisas ka ööbida? Millegipärast vastust ikka tulnud. Teiseks, kas tead, mis on Prantsusmaa pindala? Kas eeldad, et siinsed kasutajad on hiromandid, kes teavad, kuhu täpsemalt lähed? Prantsusmaal on 17 veini rajooni, ma ei tea, kui palju on igas piirkonnas istandusi, kuid kindlasti on neid üüratult palju. Kolmandaks on päris suur vahe, kas räägime punasest või valgest veinist, erinevaid veine tehakse erinevatest viinimarjasortidest. Meie ei tea, mille vastu täpsemalt sa huvi tunned. Siinne foorum eeldab, et inimene on enne küsimist vähemalt mingisugusegi kodutöö ära teinud või siis suudab vähemalt edastada infot oma KONKREETSETE soovide/huvide kohta. Kuidas sa ise vastasiksid küsimusele, "soovitage majutust Hiinas"?

Alsace, Ribeauville. Tootmine küll säärane modernsem ja mitte nii effektne, kui mõnel pool, aga veinid suurepärased. Ka maastik on sealkandis mõnusalt mägine, linnake ise on suurepärane ja vägagi "chill".

Aitäh Teile, KITIKE ja IMETS!

Tegelikult on tripi kasutamistingimustes kirjas, et ärge esitage laialivalguvaid küsimusi. Kahjuks on paljudel nii suur kihk peal, et kasutustingimusi rahulikult läbi ei loeta, lihtsalt klikitakse, et nõustun.
Kui siis keegi märku annab, et sellisel kujul on küsimus absurdne ja vastamine suht võimatu, siis solvutakse. Ei ole sind keegi otseselt solvanud. Ülbus ja iroonia on siiski erinevad asjad. Kui tahad natukenegi maailma avastada, siis peab kindlasti paksem nahk olema. Muidu jäädki igalpool solvangut nägema.

Põlvamaal Mooste mõisas on avatud viinakoda, nädal seal vist palju aga vanasõna ütleb-enne kui lähed Pariisi käi ära Nuustakul.