Vietnami viisa

Kas Vietnami saarele-Phu Quoci on vaja kaheks nädalaks turistiviisat,kui lend on vahemaandumisega Bangokis,mitte läbi Ho Chi Minhi.

See viide küll kedagi väga ei aita,viimane kanne 2020

0
0

Kas kellelgi värskemat infot ilma viisata saarele lendamisest

0
0

Tere! Minul analoogne küsimus, plaan novembri alguses lennata Madridist Ho Chi Minh Citysse ja sealt omal käel edasi selgelda, reisi pikkus max 30 päeva, kas ja kus kohast on vajalik viisa, kas on veel midagi mis võib sisenemist takistada?

Tänud ette!

0
0

Ma sellekohast vastust paraku netist ei leidnud, aga kas viisa väljastamise kuupäevast on mingi ajaline limiit antud sisenemise osas kah? Kuu aega on reisini, võiks juba viisaavalduse sisse anda?

0
0

Ajalist limiiti ei tea, aga ca kuu enne esitasin ise samuti ja tundub, et osad siin varemgi. Taotluses küsib plaanitavaid külastuse kuupäevi, mille kirjutasin võimaliku lennuplaani muutuse tõttu väikese varuga. Viisa on ühekordseks sisenemiseks minu taotlusesse kirjutatud vahemikus.

Lihtsalt tähelepanek, mis Ho Chi Minh City osas kuskilt silma jäi, et lennujaama kaudu sisenedes peab lennujaama sisenemispunktiks valima, sest lihtsalt linn on samuti valikus.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased